Як скласти правильно резюме.

Резюме - це документ, становить при пошуку роботи. Він повинен відображати ваші переміщення по службі, досвід роботи і ваші навички. Резюме має представити вас в найкращому світлі перед роботодавцем, тому до його складання потрібно поставитися з максимальною увагою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - Microsoft Word.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Word, створіть новий документ, щоб зробити резюме. По центру у верхній частині аркуша напишіть свої прізвище, ім'я, по батькові прописними буквами. На наступній сходинці вкажіть всю контактну інформацію (адреса, телефони, адреса електронної пошти). Виділіть текст і встановіть вирівнювання по центру. Подальший текст резюме краще скласти в табличці. Додайте таблицю командою «Таблиця» - «Додати таблицю», вкажіть кількість рядків - 8, кількість стовпців - 2.
2
Введіть назву першого розділу резюме у верхній лівій клітинці - «Про себе» або «Особиста інформація», далі в правій комірці напишіть місце і дату народження, інформацію про сімейний стан. У наступній комірці напишіть назву розділу «Мета», в комірці праворуч вкажіть посаду, яку хотіли б зайняти. Наступний розділ - «Навчання». Перерахуйте вищі навчальні заклади, які ви закінчували, із зазначенням спеціальності, кваліфікації та року початку і випуску. Наприклад, «2000 - 2005 - Київський національний університет - спеціальність« Економіка »- кваліфікація« Економіст, бухгалтер ». Кожен навчальний заклад вказуйте з нового рядка.
3
Введіть назву наступного розділу «Досвід роботи». У полі праворуч внесіть інформацію про тих організаціях, в яких ви працювали в порядку від останньої до першої. Бажано вказувати тільки ті посади, які мають відношення до вашої мети. Приклад запису: 2005 - 2011 - ПП «Сонечко», м Запоріжжя - економіст. Також вказуйте список ваших обов'язків і досягнень на даному місці роботи, щоб скласти розширене резюме.
4
Наступні розділи за бажанням називайте «Володіння ПК» (перерахуйте програми, якими володієте), «Володіння мовами», «Особисті якості», «Додатково». Порядок розділів неважливий. Увімкніть максимальну кількість інформації, яка може допомогти вам зайняти дану посаду. Для перегляду прикладів резюме для різних посад перейдіть на сайт http://www.jobs.ua/resume_sample/resume_types/.
5
Дотримуйтеся наступних рекомендацій при складанні тексту резюме: розташуйте текст на одній сторінці, обов'язково перевірте текст на наявність помилок, структуруйте текст для зручного перегляду, вкажіть у резюме людей, які можуть дати вам рекомендацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lTqB1EFlLq8