Як розгладити шубу.

Шуби з натурального хутра вимагають особливих умов зберігання. Часто при недотриманні цих умов вони втрачають свій зовнішній вигляд і красу. Напевно багато жінок стикалися з ситуацією, коли улюблена шубка після тривалого зберігання в шафі виглядає м'ятою і неохайною. Розгладити її можна, але це потребує чимало часу і зусиль.
Вам знадобиться
  • - щільна і жорстка тканина;
  • - праска;
  • - прасувальна дошка або гладка горизонтальна поверхня;
  • - спирт.
Інструкція
1
Добре намочіть тканину у воді і трохи відіжміть її. Укладіть хутро на поверхню прасувальної дошки або будь-яку іншу гладку горизонтальну поверхню.
2
Злегка натягнувши мокру тканину над ворсом, водите по поверхні гарячою праскою, не зупиняючись при цьому і не притискаючи праску занадто сильно. Таким же чином по черзі проведіть відпарювання всіх ділянок хутра.
3
Приготуйте спиртовий розчин з 1/3 води і 2/3 спирту і протріть їм волосяний покрив шуби у напрямку ворсу. Дайте ворсу просохнути, після чого знову проведіть відпарювання праскою.
4
Повісьте відпарені хутряну шубу на дерев'яну вішалку з широкими плічками і дайте їй трохи повисіти, після чого помістіть її в просторий і вільний шафа таким чином, щоб вона не стикалася з іншими речами, які можуть пошкодити її зовнішній вигляд (наприклад, забарвити в інший колір або пом'яти).
Зверніть увагу
При зберіганні шуби обов'язково застосовуйте препарати антімольним захисту, які не забувайте міняти хоча б раз на чотири місяці. При зберіганні шуби в чохлі його також варто просочити препаратом від молі. Періодично виносьте її для провітрювання на балкон, так як хутро має «дихати». У тому випадку, якщо шуба намокла від мокрого снігу або дощу, ні в якому разі не сушіть її феном. Це може зіпсувати зовнішній вигляд хутра. Просто струсіть її і просушіть в провітрюваній кімнаті.
Корисна порада
Якщо вам необхідно перевезти шубу, то чи не кладіть її в ящик або валізу. Найкраще перевезіть її на вішалці і не складайте, оскільки може відбутися заминання хутра. Якщо все ж є необхідність скласти шубу в ящик, то попередньо упакуйте її в лляної чохол. При перельоті на літаку не здавайте шубу в багажне відділення, а візьміть її в салон в якості ручної поклажі. Якщо належить зробити тривалу поїздку, подумайте заздалегідь про те, щоб застрахувати свою шубу від крадіжки.