Як зробити ванну.

Навіть найновіша і білосніжна ванна коли небудь втратить свій первісний вигляд і зміниться не в кращу сторону. Якщо це вже сталося - не поспішайте засмучуватися. Скористайтеся реставрацією своєї ванни, щоб знову зробити вашу ванну привабливою і доглянутою.
Інструкція
1
Не потрібно ніякого ремонту та заміни всієї ванни - досить встановити в ванну акриловий вкладиш. Цей спосіб зараз найбільш поширений. По суті, вкладиш - це нова ванна, зроблена з високоякісного австрійського акрилу. Єдина відмінність вкладиша від самостійної ванни в тому, що каркасом для нього служить саме ванна, а не шар епоксидки. Ця технологія має свої переваги, поєднуючи в собі якість і акрилових, і металевих ванн. Крім того, даний спосіб обійдеться на порядок дешевше установки нової ванни. Час на установку вкладиша становить не більше 2 годин, а служить він від 15 до 20 років! Переконливо. Але є одне «але» - для власників ванн нестандартних форм цей спосіб не годиться.
2
Нанесення нової емалі - це спосіб настільки ж перевірений, скільки і старий. Підготовка до емалюванню проста, як 2 * 2 - позбудьтеся від відкладень і бруду і нанесіть грунт. Інше візьме на себе емаль. Цей спосіб взагалі є найдешевшим. Правда нова емаль на ванні тримається не так довго, як заводське - це і є недолік емалювання. Але на тлі малої ціни є і перевага - фарбувати ванну емаллю можна як завгодно часто.
3
І, нарешті, наймолодший і модний спосіб зробити ванну такою, якою вона була при покупці - це рідкий акрил, яким ванну наповнюють. Така наливна ванна - розробка вітчизняна, яка також не вимагає ніякого монтажу. Здійснити наливку настільки елементарно, що ним може скористатися хто завгодно. Наливаєте рідкий акрил з усіх боків ванни, по краях. Після чого він стікає вниз, при цьому заповнюючи всі мікротріщини і нерівності. Звичайно, висихає рідкий акрил від доби до 4-х. Але в підсумку ви отримуєте свого роду акриловий вкладиш, але його головною перевагою є те, що він підходить абсолютно для будь-якої ванної і може прослужити не 1 десятиліття.
Корисна порада
Як бачите, необов'язково купувати нову ванну і займатися монтажем і демонтажем. Реставрувати вашу ванну можна, витративши набагато менше коштів. А ефект буде не гірше, ніж від нової блискучої ванни.
Якщо ванна за довгі роки служби отримала відколи емалі і на ній утворилася стійка іржа, значить, настав час її змінювати. Купівля нової ванни коштує недешево і установка - справа клопітка. Оптимальним виходом є реставрація рідким акрилом або покупка акрилового вкладиша в стару ванну . В обох випадках робота не займає багато часу, а ванна виглядає абсолютно новою.
Вам знадобиться
  • 1) рідкий акрил;
  • 2) затверджувач;
  • 3) шпатель гумовий.
Інструкція
1
Зачистіть всю ванну від іржі і емалевого блиску за допомогою дрилі і наждачного круга. Працюйте в респіраторі і захисних окулярах. Акуратно приберіть пил і змийте залишки її водою. Просушіть ванну феном і знежирте при необхідності. Ванна підготовлена для заливки акрилом або установки акрилового вкладиша.
2
Заізолюйте і заглушите слив і перелив, щоб уникнути попадання рідкого акрилу в каналізацію. Розведіть рідкий акрил з затверджувачем і поставте ємність з акрилом в ванну для зручності роботи. З ємності з-під затверджувача зробіть лійку для акрилу, з якої будете заливати ванну , для цього відріжте під кутом верхню частину ємності.
3
Застелите підлогу і оклейте стіни у зовнішніх кутів ванни газетою, щоб не забруднити їх рідким акрилом. Руки захистіть гумовими рукавичками. Починайте заливати ванну з бортів, акрил під власною вагою стікає в ванну ю, утворюючи ідеально рівну поверхню.
4
За допомогою шпателя заповнюють не залиті місця на бортах і вирівнюйте дно ванни. Через дві години зніміть ізоляцію з зливу і переливу, поміняйте решітки. Через 36 годин можете користуватися ванною. Термін служби відреставрованої рідким акрилом ванни становить 10-15 років.
Зверніть увагу
Акрилові ванни добре тримають тепло, вода в них не остигає в плині часа.Вода в акрилову ванну наливається бесшумно.На акрилі не затримується іржа та інші забруднення, все легко відмивається звичайним засобом для миття посуду.
Корисна порада
Роботу по заливці і вирівнюванню рідкого акрилу потрібно виконувати досить швидко, так як він застигає. Тому краще запросіть майстра по реставрації ванн.Прі установці акрилового вкладиша знімайте по бортах ванни укоси з плитки, щоб якісно встановити вкладиш і в процесі користування ванною під нього не потрапляла вода.