Як знайти щільність води.

Усі речовини мають певну щільність. Залежно від займаного обсягу і заданої маси, обчислюється щільність. Вона знаходиться, виходячи з експериментальних даних і числових перетворень. Крім того, щільність залежить від безлічі різних факторів, у зв'язку з якими змінюється її постійне значення.
Інструкція
1
Уявіть собі, що дан якась посудина, вщерть заповнений водою. У задачі необхідно знайти щільність води, при цьому не знаючи ні маси, ні об'єму. Для того, щоб обчислити щільність, слід знайти обидва параметри експериментально. Почніть з визначення масси.Возьміте посудину з водою і поставте його на ваги. Потім виллє з нього воду, після чого знову поставте посудину на ті ж ваги. Порівняйте результати вимірювань і отримаєте формулу для знаходження маси води: mоб.- mс. = Mв., Де mоб. - Маса посудини з водою (загальна маса), mс - маса посудини без води. Друге, що потрібно знайти - це об'єм води. Перелийте воду в мірний посуд, потім за наявною на ньому шкалою визначте, який обсяг води містився в посудині. Лише після цього за формулою знайдіть щільність води:? = M/VС допомогою цього досвіду можна лише приблизно визначити щільність води. Однак, під впливом деяких факторів вона може коливатися. Ознайомтеся з найбільш важливими з таких факторів.
2
При температурі води t = 4 ° C вода має щільність? = 1000 кг/м ^ 3 або 1 г/см ^ 3. При зміні температури змінюється і щільність. Крім цього, до чинників, що впливає на щільність відносять тиск, мінералізація і солоність води. Найбільш яскраво виражено вплив на щільність температури.Запомніте, що щільність під дією температури змінюється по параболічного закону. Значення t = 4 ° C є критичною точкою даної параболи, на якій щільність води досягає найбільшого значення. Будь температура, яка перебуває вище або нижче цього значення, веде до зниження щільності. При температурі 0 ° C щільність води значно знижується.
3
Мінералізація і тиск діють на щільність води однаково. При їх підвищенні щільність зростає. Також помітне щільність води прямо пропорційна концентрації в ній солі.Существуют та інші фактори, від яких залежить щільність води, але їх вплив значно слабкіше, ніж у зазначених вище.