Як домогтися рельєфного тіла. Як зробити турнік в лісі.

Люди, які вирішили привести свою форму в порядок, намагаються спочатку або набрати бракуючий вага, або скинути його. У підсумку майже кожен атлет прагнути до красивого рельєфному тілу. Варто слідувати деяким правилам, щоб домогтися цієї мети.
Вам знадобиться
  • - Тренажерний зал;
  • - спортивна форма;
  • - натуральні продукти;
  • - режим.
Інструкція
1
Запишіться в тренажерний зал, де є не тільки тренажери, а й багато гантелей і «заліза». Взагалі, без цього кроку марно приводити себе у форму на турніках, у лісі або просто вдома, виконуючи віджимання. Цього моменту часто вже не усвідомлюють новачки. Тому, не здійснюйте чужих помилок, а почніть займатися з залізом. Найголовніше, виконуйте важкі вправи зі штангою на великі групи м'язів (груди, спина). Також не забувайте опрацьовувати з гантелями ізольовані м'язи (біцепси, трицепси, дельтовидні м'язи).
2
Складіть для себе комплекс вправ на 3 дні на тиждень, враховуючи вищенаведений пункт. Кращого всього займатися вечорами в понеділок, середу і п'ятницю. Ваша тренування повинна бути короткою, але максимально інтенсивної з поступовим збільшенням робочої ваги на снаряді.
3
Харчуйтеся по-новому. Звичайне трьох або чотирьох разове харчування вже не допоможе. Приймайте їжу кожні 3 години маленькими порціями. Це допоможе вашому організму поставити всі необхідні елементи для рельєфності м'язів. Ваш раціон повинен складатися з білка на 40%, з вуглеводів на 20% і з жирів теж на 20%. Таким чином, їжте вуглеводи вранці і до тренування. Білки - на ніч і під час дня.
4
Вживайте тільки натуральні продукти. Позбавтеся від усякої неякісної їжі: напівфабрикатів, майонезу, сала, газованих напоїв, солодощів. Дані продукти нічого не зможуть дати рельєфу ваших м'язів. Вони лише зіпсують ваш кишечник, шлунок і печінку! Їжте більше овочів, фруктів (бананів), сиру, різних круп і молочних виробів. З цього і повинен складатися ваш денний раціон.
5
Пийте більше вологи протягом дня і на тренуванні. Це допоможе вам зберегти потрібний водний баланс і наситити м'язи потрібними мікроелементами.
6
Бігайте. Щоб тіло стало рельєфніше, потрібно бігати або займатися іншими кардионагрузками. Робіть це не надто часто протягом тижня. Приблизно по 1-2 години за 7 днів. Це дасть вашим легким додатковий кисень, який буде витрачатися на формування красивого рельєфного тіла.
Зверніть увагу
На новий режим дня. Вам потрібно буде спати не менше 8 годин на добу.
Корисна порада
Приділяйте велику увагу розминці під час тренінгу та заминка після нього.
Французьке слово « рельєф » походить від латинського дієслова «relevo» (піднімаю). Так що ж таке рельєф ? Рельєф - це або деяка піднесеність над поверхнею (опуклість), або, навпаки, її увігнутість. Слово « рельєф » використовується в декількох значеннях.
Інструкція
1
Рельєф землі: поверхні суші або морського дна. Саме земної рельєф вивчають у школах на уроках географії. Форми рельєф а, складки земної кори, можуть бути найрізноманітнішими. На нашій планеті є як гори і височини, так і долини. Залежно від їх розмірів ми маємо справу з різними категоріями рельєф а. Мега рельєф - це виступи материків і ложе океанів. Макро рельєф - це величезні гірські хребти і глибокі западини. Мікро рельєф - каньйони і степу. Мезо рельєф - яри і пагорби. Нано рельєф - це кротові нори і мурашники у вас під ногамі.Рельеф землі видозмінюється з часом під впливом процесів, що відбуваються глибоко в її надрах, і клімату. Наука, що вивчає рельєф , називається геоморфологией.
2
Скульптурне зображення, частини якого виступають над площиною, також називається рельєф ом. Такий рельєф буває поглибленим і опуклим, низьким, виступаючим менш, ніж на половину зображення (ба рельєф ом) і високим, виступаючим більш, ніж на половину (го рельєф ом). Ще в античні часи грецькі і єгипетські скульптори створювали подібні зображення, схожі на ожилі картини. Рельєфи часто можна зустріти на фронтонах храмів і надгробках. Широко відомі рельєф и Парфенона і багато прикрашений рельєф ом мармуровий вівтар із зібрання Людовизи. Використовуються рельєф и і в сучасних скульптурних пам'ятниках. Для створення рельєф а можуть бути використані різні матеріали: камінь, глина, гіпс, кераміка, дерево.
3
За аналогією з попередніми двома значеннями, в сучасному світі ми часто використовуємо слово « рельєф », коли говоримо про форми тіла: « рельєф преса», « рельєф м'язів ». Застосовне слово « рельєф » і до фактури різних поверхонь, наприклад, шпалер або килима. Будь виступаючий малюнок, який можна відчути пальцями, назвуть « рельєф вим». Існує, наприклад, термін « рельєф ное в'язання». А для сліпих давно винайдений « рельєф ний шрифт».