Як відкрити магазин аксесуарів.

Аксесуари, які допомагають створювати безліч цікавих образів - вельми цікава сфера для реалізації власного бізнесу. Магазин аксесуарів мало схильний до сезонних коливань, дозволяє створювати багатий асортимент і варіювати торговельну націнку на ваш розсуд.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - торгове обладнання.
Інструкція
1
Продумайте концепцію вашого магазину. Наприклад, ви можете спеціалізуватися на дорогих шкіряних аксесуарах, або на молодіжній біжутерії. У цих випадках і позиціонування, і цільова аудиторія магазину будуть істотно відрізнятися. Складіть бізнес-план, який допоможе передбачити всі вкладення, щомісячні витрати, а також спрогнозувати прибуток.
2
Знайдіть постачальників аксесуарів. На сьогоднішній день світовий ринок у цій сфері перенасичений, тому вибрати виробника або партнера не складе труднощів. Ви можете працювати на умовах франчайзингу, оскільки в рамках кожного бренду, як правило, створюється широкий асортимент.
3
Оберіть приміщення для магазину. Обов'язкова умова - висока прохідність і сусідство супутніх торгових точок (одягу, взуття, косметики, подарунків). Якщо поблизу вже є аналогічні магазини, вас не повинно це зупинити. Ви завжди зможете сформувати індивідуальний асортимент і зіграти на недоліках конкурентів.
4
Закупіть оснащення для магазину. Специфіка товару має на увазі невеликі вкладення в торгівельне обладнання. Полиці, кронштейни і вішалки дозволять представити продукцію в зручному відритому доступі для клієнтів. Подбайте про наявність дзеркал і хорошого освітлення в магазині.
5
Сформуйте правильний асортимент, враховуючи потреби клієнтів. При виборі товарів орієнтуйтеся не тільки на свій смак і модні тенденції, але і переваги покупців. Поспостерігайте за ними, і через кілька тижнів ви зможете зробити чіткі висновки про смаки відвідувачів. Розбийте асортимент на групи або міні-колекції, які поєднувалися б між собою.
Корисна порада
Введіть дисконтні картки для постійних клієнтів. Перед реєстрацією карти запропонуйте заповнити покупцеві анкету. Так ви краще зможете вивчити свою цільову аудиторію.