Як зшити плаття в горошок. Що зшити з тканини в горошок.

Кожна жінка буде симпатично виглядати плаття в горошок, адже такий одяг ніколи не вийде з моди. Історія такого вбрання нараховує більше ста років, але від цього плаття в горошок не стають менш привабливими. Це класика, як і маленьке чорне плаття.
Вам знадобиться
  • - Тканина;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - ножиці;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Пошиття сукні - це захоплюючий процес від вибору моделі до отримання готового результату. Цей сезон радує нас гарними сукнями-туніками невеликої довжини, тому шийте все відповідно до тенденцій моди.
2
Для сукні виберіть атласну тканину в великий і дрібний горох, в результаті вийде дуже жіночне і кокетливий плаття, яке буде простим і елегантним. За основу візьміть прямокутник у великий горох шириною 140 см, шов буде бічний і тільки один. По лінії плеча пришити ще одну смужку в дрібний горошок і все зберіть в драпіровку на гумку.
3
Для початку зробіть викрійку сукні: візьміть тканину і відміряйте довжину сукні, приблизно 90 см. Потім складіть вийшов прямокутник навпіл і по лінії згину і відміряйте відрізок довжиною 25 см для майбутньої пройми. За даними відмітками зробіть відповідний розріз.
4
Прострочіть на машинці бічний шов, не забуваючи залишити 25 см під другу пройму. Після цього обробіть краю пройм: подверніте і прошийте рядком - зигзагом.
5
Наступним етапом буде виготовлення оборки в дрібний горох: відріжте 2 смужки тканини шириною 20 і довжиною 140 см і з'єднайте їх на машинці. Верхній край оборки обробіть стрічкою під колір горошку, пришиваючи її також зигзагом.
6
На верхній частині оборки прокладете 2 шва на відстані 2 см один від одного, в результаті чого отримаєте кулісу для гумки. На зворотну її бік пришийте атласну стрічку під основний колір сукні. Пришийте кулісу до основи сукні і Протягніть гумку.
7
Ваше плаття готове. Його можна носити і як сукня, і як блузу, з поясом і без. Плаття в горошок прикрасить дівчину з будь-якою фігурою, головне - пряма спина і промениста усмішка. При бажанні його можна доповнити брошкою, намистом або інший біжутерією, скористатися аксесуарами.