Як почати роздрібну торгівлю.

Безліч людей мріють про відкриття малого бізнесу в сфері роздрібної торгівлі. Ідея ведення власного бізнесу, робота на себе і продаж цікавлять речей звучить як ідеальний план. Варто дізнатися більше, як же з успіхом відкрити невелике роздрібне підприємство.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - приміщення;
  • - ліцензія;
  • - комп'ютер;
  • - обладнання;
  • - страховка.
Інструкція
1
Пройдіть спеціальні курси в місцевому університеті або асоціації малого бізнесу, щоб дізнатися більше про запуск та експлуатації малого бізнесу. Чим більше ви знаєте і намагаєтеся дізнатися, перш ніж почати ваша справа, тим краще ви будете підготовлені при зіткненні з проблемами.
2
Сплануйте бізнес аж до найдрібніших деталей. Подумайте про все, починаючи від фінансування і місця розташування магазину і закінчуючи продуктами, які ви будете продавати. Напишіть розгорнутий бізнес-план і передасте його на розгляд в банк. Якщо ви хочете отримати кредит на бізнес, вам доведеться надати ідеальний бізнес-план.
3
Оберіть місце розташування і назва для вашого магазину. Можливо, вам доведеться ознайомитися з особливостями зонування в тій області, яку ви обрали, щоб дізнатися, які підприємства можуть бути розташовані в ній і на яких умовах.
4
Отримайте відповідні ліцензії та дозволи для вашого бізнесу і будівництва магазину (або його оренди). Вам також знадобляться страховка і заповнення податкової декларації. Ці кроки можуть бути пройдені швидше шляхом співпраці з невеликий бізнес-асоціацією у вашому районі.
5
Найміть співробітників тільки після того, як ваш план буде схвалений, всі необхідні документи отримані і ви розберетеся з усіма податками. Коли ви починаєте наймати співробітників, це знаменує етап вступу вашого бізнесу в роботу.
6
Замовте необхідну кількість товарів для вашого магазину. Запасіться спочатку тими продуктами, які будуть продаватися швидко і ви в цьому впевнені.
7
Витратьте трохи коштів на рекламу. Ніхто не збирається придивлятися до вашого торговому підприємству, поки не дізнається, що це таке і де воно розташоване. Гроші на рекламу будуть витрачені не даремно, якщо все зроблено правильно, і в кінцевому підсумку ви отримаєте їх назад.