Як почати свою маленьку справу.

Великою перевагою нашої країни є те, що практично будь-хто може почати малий бізнес. Але це може зажадати важкої і наполегливої роботи. Але необов'язково мати багато грошей - ви завжди можете почати бізнес практично без стартового капіталу.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - приміщення;
  • - ліцензія;
  • - офісні меблі;
  • - комп'ютер;
  • - страховка.
Інструкція
1
Розрахуйте кількість коштів, які ви можете собі дозволити використовувати, щоб розпочати малий бізнес. Чим більше у вас грошей, тим ширше варіанти для розгортання. Розгляньте необхідність отримання бізнес-кредиту в місцевому банку. Переконайтеся, що у вас не буде проблем з боргами.
2
Оберіть тип малого бізнесу, який ви хочете відкрити. Можливості практично безмежні. Якщо ви хочете отримати ідеї або поради, відвідайте відповідні сайти в інтернеті. Ви можете також заглянути в місцеву бібліотеку, щоб пошукати тематичні видання.
3
Дослідіть вибране поле діяльності. Вивчіть його від і до. Знайдіть конкурентів і подивіться, як вони ведуть свій бізнес. Не бійтеся задавати питання. Шукайте області, в яких ви можете досягти успіху і придумуйте унікальні способи ведення вашого малого бізнесу.
4
Побудуйте спільний план дій. Опишіть детально кожен крок, який стоїть між вами і кінцевою метою малого бізнесу. Не упускайте жодної, навіть найменшої деталі. Створюючи план дій, ви можете не поспішати збільшувати список і виконати кожен новий крок перш, ніж рухатися далі. Це дозволить зробити вашу загальну задачу менш складною.
5
Вирішіть, яка структура буде у вашого бізнесу. Ви можете зареєструвати різні форми. Вибирайте між індивідуальним підприємцем, партнерством і міні-корпорацією. Кожен тип бізнесу має свої правила і зобов'язання. Більш детальну інформацію про різні бізнес-структурах ви можете прочитати в збірниках законів для підприємців.
6
Отримайте вашу бізнес-ліцензію. Вона необхідна практично для невсехкоторих видів діяльності. Спілкування з місцевим юристом допоможе вам визначити, яка потрібна ліцензія на обраний вид діяльності. Як тільки ви її отримаєте, ви зможете почати займатися вашою справою.