Як вибирати енергозберігаючі лампи. Як збільшити яскравість лампочки.

В магазинах електротоварів вибір ламп став величезний. Велику популярність набирають лампи енергозберігаючого сегмента. Чи дійсно вони економні, адже ціна на них досить висока? Досить розібратися, щоб не помилитися при купівлі лампи.
Інструкція
1
Асортимент енергозберігаючих ламп великий, тому нам доведеться керуватися багатьма параметрами сучасних ламп.Вибор цоколя патрона. Лампи можуть бути двох видів - E14 і E27. Традиційні лампи розжарювання ділилися на цоколь типу "свічка" і "груша". Так от, "свічка" - це E14, тобто вузький цоколь, а E27 - стандартний цоколь, відповідний до більшості люстр.
2
Далі нам варто вибрати потужність ламп, які ми збираємося купити. Зараз виробляються лампи потужністю від 2 Вт до 85 Вт А лампу варто вибирати, згадавши таблицю множення, тобто якщо нам потрібна лампа з потужністю світла в 100 Вт, ділимо це число на 5 і отримуємо 20 Вт. Принцип простий, дивимося на потужність енергозберігаючої лампи і множимо на 5 - це буде реальною потужністю.
3
Також необхідно враховувати колір світла лампи і її розмір. Лампи можуть бути холодного, денного і м'якого (жовтого) кольору. Якщо ви звикли до світла "лампочки Ілліча", то краще брати жовтого кольору. Хоча багато хто зараз вибір залишають на холодному й денному кольорі світіння ламп, пояснюючи це високим рівнем освітленості кімнати з цими лампамі.Подбірая лампу, зверніть увагу на її розмір. Деякі форми ламп не дозволяють повністю вміщатися в плафонах світильників, тобто вони трохи випирають назовні. Якщо вас це не лякає, то можете сміливо брати лампу будь-якої форми, перевагу віддають більш низьким в ціні U-подібним лампам.
4
Наступний пункт вибору енергозберігаючої лампи - це ціна. Порівняно з лампами старого зразка, енергозберігаючі лампи перевищують ціну практично в 10 разів. Але практика показує, що термін використання цих ламп в рази вище, а вартість оплати послуг за електроенергію, за розрахунками за рік експлуатації, в 3 рази менше, ніж з лампами розжарювання. У підсумку виходить, що енергозберігаючі лампи набагато економічніше своїх попередників.