Як робити баночний антицелюлітний масаж.

Баночний антицелюлітний масаж проводиться за допомогою скляних або пластикатних банок. Під дію різниці тисків всередині і поза банки відбувається посилення кровотоку в тканинах, зменшення проявів целюліту. Для здійснення банкового масажу не потрібно спеціальної підготовки, його можна проводити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - антицелюлітний масло
Інструкція
1
Нанесіть на шкіру будь антицелюлітний масло. Масла повинно бути досить багато, інакше банки будуть погано ковзати по шкірі і відклеюватися. Перед нанесенням підігрійте його на водяній бані.
2
Підготуйте шкіру до масажу інтенсивними погладжують і розтирають рухами протягом 2-3 хвилин.
3
Якщо ви використовуєте звичайну скляну банку, то піднесіть до неї запальничку на 2-3 секунди, а потім швидко поставте на шкіру. При використанні скляної банки з насосом для створення вакууму спочатку прикладіть її до шкіри, а потім відкачати повітря. Пластикатну банку стисніть великим пальцем з одного боку, рештою - з іншого, поставте стислу банку на шкіру. Якщо ви все виконали правильно, то на ваших очах всередину банки почне втягуватися шкіра, утворюючи валик висотою 3-7 мм.
4
Якщо шкіра втягнулася більш, ніж на 10 мм, то злегка підніміть один край банки і впустіть в неї повітря, інакше після масажу залишаться синці.
5
Рухайте банку по шкірі у напрямку природного відтоку лімфи від шкіри і підшкірної клітковини. Ці напрями визначаються за умовними орієнтирам.
6
Задню поверхню стегна подумки розділіть на 2 половини вертикальною лінією. Руху банкою здійснюйте від цієї лінії до зовнішньої і внутрішньої поверхонь стегна. Аналогічно масажуйте передню поверхню стегна.
7
сідниці розділіть діагоналлю, що проходить від хребта до зовнішнього краю сідничної складки. Масаж проводите рухами, спрямованими від діагоналі зовні і вгору, а потім зсередини і вниз.
8
Бока масажуйте рухами, спрямованими від хребта назовні в обидві сторони.
9
Шкіру живота масажуйте у напрямку від боків і нижніх ребер до лобка. Пупок обходьте з лівого або правого боку, інакше банку відклеїться від шкіри.
10
Проводьте масаж по 20-30 хвилин 3 рази на тиждень. Перерва між сеансами повинен становити не менше 1 дня. Весь курс банкового антицелюлітного масажу становить 15-20 процедур.
Зверніть увагу
Існують протипоказання до проведення банкового масажу: шкірні захворювання, хвороби крові, варикозна хвороба вен, тромбофлебіт, злоякісні новоутворення.