Як організувати невелике виробництво.

Відкриття власного бізнесу вимагає виконання кількох попередніх кроків для різних цілей. На початку шляху будь-яку справу здатне приносити проблеми і невдачі, однак з добре складеним планом можна легко подолати будь-які перешкоди.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - ліцензія;
  • - страховка;
  • - комп'ютер;
  • - приміщення;
  • - меблі для офісу.
Інструкція
1
Дослідіть вид бізнесу, який вас цікавить. Поговоріть з експертами для отримання ради з певних послуг або продуктам. За допомогою ваших наставників створіть бізнес-план. Визначте місце для оптової або роздрібної торгівлі. Як варіант на початковому етапі підійде офісне приміщення. Отримайте ліцензію на ведення підприємницької діяльності.
2
Призначте зустріч з інвесторами та представниками банків для отримання фінансування. Поговоріть з юристом та укладіть домовленість на право власності як єдиний власник або ж підприємство з обмеженою відповідальністю. Дотримуйтеся обережності - не витрачайте занадто велика кількість грошей на початку створення бізнесу, оскільки капітал ще знадобиться для оплати оренди, придбання товару і найму співробітників.
3
Підготуйте необхідний простір для роботи, придбайте офісні столи, кілька комп'ютерів і просторих шаф. Замовляйте тільки ту бізнес-меблі, яка необхідна для вашої діяльності. Організуйте місце для ведення переговорів з майбутніми клієнтами або покупцями.
4
Призначте день для співбесіди і найміть співробітників. Навчайте їх, щоб допомогти у веденні маркетингу, роботі з клієнтами та управлінні роздрібним магазином. Всі співробітники зобов'язані чітко собі уявляти, що від них вимагається день за днем. Незайвим стане проведення декількох ділових зустрічей з метою мозкового штурму. Запропонуйте кожному створити ідею і подумати, як підприємство може залучати нових покупців та клієнтів. Нехай співробітники задають питання і вносять при необхідності свої пропозиції.
5
Отримайте всі необхідні товари в призначений час, щоб приступити до ведення бізнесу. Для підготовки до продажу, наприклад, сантехнічних пристроїв або електричних приладів, необхідно отримати всіх відповідні ліцензії і домовитися з місцевою владою на здійснення подібної діяльності.