Як відкрити справу з вантажоперевезень. відкриття фірми грузо перевезень.

Власна компанія вантажоперевезень є мрією для багатьох водіїв по всій країні. Відкриття вашої власного бізнесу в сфері вантажоперевезень вимагає рішучості і наполегливої роботи, але ця кінцева мета варта того.
Вам знадобиться
  • - ліцензія на бізнес;
  • - водійські права;
  • - вантажний транспорт з причепами;
  • - страховка.
Інструкція
1
Сформулюйте план по видах вантажів, на яких ви будете спеціалізуватися, як ви бачите розвиток вашої компанії, який стартовий капітал і скільки вантажівок вам знадобляться, які вкладення ви можете собі дозволити. Складання правильного бізнес-плану стане відповіддю на всі ці питання, що поставить ваш бізнес на шлях до успіху. Багато сайтів пропонують безкоштовні шаблони бізнес-планів.
2
Оформіть компанію юридично. Всі підприємства починаються з простої реєстрації, яка перетворює вашу компанію з ідеї на папері в визнану законом організацію. Реєстрація бізнесу зазвичай обмежується заповненням декількох форм і подання їх місцевим юристам.
3
Проаналізуйте особливості вантажів, які ваша автотранспортна компанія перевозитиме - це визначатиме тип причепа для автотранспорту. Вам може знадобитися планшетний трейлер, причіп з холодильною камерою для перевезення швидкопсувних товарів або ж стандартний причіп для звичайних вантажів.
4
Оцініть переваги і недоліки оформлення контрактів на вантажоперевезення з замовниками. Найміть операторів, які відповідатимуть за реєстрацію замовлень і містити автопарк в потрібному порядку. Краще, щоб оператори розбиралися в вантажному автотранспорті, мали права і відповідні ліцензії.
5
Найміть професійних водіїв для управління вантажівками, приступите до вибору моделей для автопарку. Це будуть найбільш великі витрати, з якими ви зіткнетеся при відкритті власної компанії вантажоперевезень. Чи купуєте ви нові або вживані вантажівки, вони повинні бути надійними і здатними витримувати навантаження достатню кількість разів, щоб виправдати витрати.
6
Переконайтеся, що всі документи в порядку. Всі водії повинні володіти ліцензією приватного водія, всі види страхування повинні бути оплачені, і все вантажівки повинні також мати діючу ліцензію на комерційну доставку.