Як відкрити кондитерський відділ.

Уявіть собі власний кондитерський відділ і людей, які з насолодою пробують ваші домашні десерти і каву. Це може дати вашим ідеальним бізнесом, а також можливістю для творчості. Слід дізнатися заздалегідь, як управляти своїм власним кондитерським бізнесом.
Вам знадобиться
  • - Місце для роботи;
  • - співробітники;
  • - бізнес-план;
  • - обладнання;
  • - необхідні ліцензії.
Інструкція
1
Оберіть місце для вашого підприємства. Місцезнаходження - це дуже важливий аспект для відкриття нового бізнесу. Виберіть район із жвавим рухом, але тримайтеся подалі від областей з високою конкуренцією. Більшість підприємств, в яких можна розмістити кондитерський відділ, розташоване в міських районах, так як вони можуть залучати клієнтів з різним рівнем достатку.
2
Проведіть дослідження ринку. Виберіть цільову аудиторію, яка, на вашу думку, будуть користуватися всіма перевагами вашого відділу. Подивіться на демографію міських районів і з'ясуйте, де саме буде процвітати ваш бізнес.
3
Створіть бізнес-план для вашого нового кондитерського відділу і подумайте, яким чином він буде робити ваш бізнес унікальним і відрізняється від інших подібних підприємств по сусідству. Не поспішайте і врахуйте всі найдрібніші деталі майбутньої справи, порадьтеся зі знайомими фахівцями.
4
Подумайте про творчий підхід, за допомогою якого ви будете робити ваші кондитерські вироби унікальними. Вибирайте те, що б вам найбільше хотілося піднести гостям, будь то кава, пончики або яблучні пироги. Створіть смачне і солодке меню для вашої цільової аудиторії.
5
Запитайте себе, чи необхідно вам наймати співробітників для роботи на вашому підприємстві. Деякі нові підприємці просувають власний бізнес з самого початку за допомогою родичів або друзів. Якщо у вас немає бюджету, щоб найняти персонал, то залиште все як є, поки ви не налагодите виробництво і не почнете отримувати прибуток.
6
Складіть фінансовий план ресурсів, необхідних для вашого бізнесу. Одному підприємцю може знадобитися кредит у банку, а для іншого стануть зручніше послуги приватного інвестора.
7
Подумайте, як повідомити про ваш кондитерському відділі громадськості. У цьому може допомогти використання таких стратегій, як, наприклад, роздача безкоштовних зразків ваших тістечок людям, які проходять повз вулицею.
Ароматна випічка, красиві цукерки і спокусливі десерти навряд чи залишать байдужими любителів солодкого. Саме тому навіть невелика кондитерська, відкрита в хорошому місці, здатна приносити стабільний дохід. Оригінальна рецептура, різноманітний асортимент і контроль якості продукції допоможуть перетворити кондитерську в процвітаючий і динамічно розвивається.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Проведіть маркетингове дослідження, щоб визначитися з позиціонуванням вашої кондитерської. При відкритті подібного бізнесу ви можете піти декількома шляхами. Це може бути виробництво (міні-пекарня) з паралельною продажем продукції. Даний варіант дозволить вам повністю контролювати процес. Однак не менш перспективний і інший тип кондитерської, що базується на закупівлях товару у кількох оптових постачальників. В цьому випадку ви зможете сформувати більш широкий асортимент.
2
Вирішіть всі необхідні адміністративні питання. Отримайте дозвіл СЕС, пожежної інспекції. Зареєструйте власну компанію.
3
Підберіть приміщення для вашої кондитерської. В даному випадку ключовим фактором є прохідність: саме від цього залежатиме відвідуваність. Необхідно враховувати, що солодощі аж ніяк не є товаром першої необхідності, тому розташування, зручність, дизайн приміщення будуть грати важливу роль у вашому бізнесі.
4
Знайдіть постачальників сировини або готової продукції. Перш ніж робити закупівлю, ретельно продумайте необхідну кількість продуктів, яке залежить від вашого кінцевого асортименту.
5
Сформуйте асортимент. Близько 70% пропонованої випічки має бути звично і знайомо вашої цільової клієнтури. Розбийте асортимент на кілька категорій, наприклад, випічка для сніданку, хліб, несолодкі пироги, печиво, торти. У кожній з них повинні бути присутніми поширені позиції. Однак навіть найвідоміше і просте тістечко, наприклад, «Картопля», необхідно виготовляти з якою-небудь фірмовою рисою. Частину асортименту повинні складати авторські десерти, новинки, незвичайна випічка. Пропонуйте покупцям свої фірмові кондитерські вироби і досліджуйте їхню думку. Цілком можливо, деякі солодощі стануть дуже затребуваними і міцно влаштуються в основному меню.
6
Створіть привабливу атмосферу вашої кондитерської. Навіть якщо ви не плануєте відкривати повноцінне кафе, зробіть кілька столиків в торговельній зоні, придбайте кава-машину, щоб ваші клієнти завжди мали можливість спробувати ароматну свіжу випічку в комфортних умовах.
Зверніть увагу
Більшість кондитерських виробів відносяться до категорії швидкопсувних. Уважно стежте за термінами придатності і якістю продукції.