Як зменшити тромбоцити.

Тромбоцити - це невеликі за розміром компоненти, що входять до складу нашої крові. Підвищена кількість тромбоцитів може призвести до часткового або повного закупорювання судин, що тягне за собою важкі наслідки. При підвищеному рівні тромбоцитів у крові необхідно термінова консультація фахівця, так як це може свідчити про серйозні захворювання.
Інструкція
1
Для того щоб знизити рівень вмісту тромбоцитів у крові, необхідно з'ясувати причину, по якій це відбулося. Причин виникнення даного явища багато, серед них і літній вік, шкідливі звички, остіоміеліт, цироз печінки, ракові захворювання, гемолітична анемія, лімфома, запалення, еритремія і деякі інші.
2
Виявити справжню причину підвищення кількості тромбоцитів у крові досить складно навіть для фахівця, оскільки поштовхом до виникнення цього стану може стати цілий комплекс чинників. Для усунення тромбоцитоза фахівці зазвичай призначають такі препарати, як антикоагулянти, антиагреганти і інтерферони. Ці фармацевтичні засоби сприяють розрідженню крові, що полегшує її проходження через судини і перешкоджає утворенню тромбів.
3
Знизити кількість тромбоцитів у крові можуть і аспіріносодержащіх препарати, які теж розріджують кров.
4
Спостереження вчених показали, що боротися з тромбоцитами допомагають і кислі напої, такі як журавлинний морс. Розрідженню крові сприяє і вживання великої кількості звичайної негазованої води, але при цьому важливо відмовитися від солоної їжі, інакше можуть з'явитися набряки.
5
У важких випадках, що вимагають екстреного лікування, лікар може призначити процедуру під назвою тромбоцітаферез. Для неї застосовується спеціальний сепаратор клітин крові, за допомогою якого можна видалити зайві тромбоцити з організму.
6
Намагатися впоратися з підвищеним рівнем тромбоцитів у крові самостійно в домашніх умовах не варто, оскільки так ви можете упустити з виду яке-небудь важке захворювання і погіршити свій стан. При такому явищі необхідна термінова консультація лікаря, оскільки при тромбоцитозі в будь-який момент посудину може закупоритися, що призведе до сумних наслідків.