Як почати видавничий бізнес.

Малі видавництва в чому за рахунок інтернету є сьогодні зростаючим сегментом бізнес-індустрії. Багато подібні компанії створюють автори, охочі контролювати власні рукописи протягом всього процесу їх написання. Також це дозволяє публікувати роботи сторонніх авторів для отримання прибутку.
Вам знадобиться
  • - Ліцензія на бізнес;
  • - автори та їхні твори;
  • - обладнання для друку;
  • - робочий простір.
Інструкція
1
Дослідіть ринок. Такий бізнес, як видавнича справа, може стати складним і навіть незрозумілим для всіх, хто не стежить за розвитком ринку і не враховує зацікавленість громадськості. Визначте жанр, на який буде орієнтуватися ваше видавництво: художню літературу, науково-популярні твори та ін. Подумайте, яка кількість авторів вам необхідно для співпраці.
2
Придбайте обладнання для друку, щоб отримати можливість випуску друкованих видань. Орієнтуйтеся на середню вартість друкованих пристроїв в районі $ 2000-4000. Ціна за створення книги обійдеться набагато менше і зачіпає в основному тільки програмне забезпечення.
3
Створите сайт з привабливим дизайном. Він надасть вирішальний вплив на успіх будь-якого видавничого підприємства. Читачі книг завжди цікавляться новими оглядами і цінами на книги. Переконайтеся, що сторінка буде легка у використанні, зручна і остаточно приваблива. Виберіть оптимальні способи оплати та доставки вашого товару.
4
Придумайте рекламу для письменників. Ви можете розмістити ваші оголошення в журналах, інформаційних довідниках, що призначені для письменників. Обов'язково помістіть її на ваш вебсайт.
5
Обговоріть з юристом всі законодавчі вимоги. Розробіть ваш типовий договір для авторів. Зберіть і оформите необхідні документи, що стосуються законності публікації. Краще буде знайти юристів, які спеціалізуються на видавничій індустрії.
6
Почніть рекламувати і продавати ваші книги. Після їх надходження до друку вам необхідно повідомити про це в інтернет, в журнали і в книжкові магазини. Якщо є можливість, влаштуйте зустріч авторів ваших книг з читачами, організуйте яскраве уявлення з роздачею автографів. Кращою рекламою стане думка сторонніх критиків, тому подумайте про те, щоб направити кілька додаткових копій на ознайомлення рецензентам. Вони напишуть огляди, і це надасть підтримку в просуванні продукції, що.