Як підібрати стрижку для довгого волосся.

Правильно підібрана стрижка може підкреслити достоїнства вашого обличчя і приховати деякі недоліки. Звичайно, варіантів стрижок для короткого волосся дещо більше, ніж для довгих, але експериментуючи з формою і довжиною чубчика і пасом можна підібрати підходящу зачіску і при цьому зберегти красиві довге волосся.
Інструкція
1
Майстри радять підбирати стрижку, керуючись тільки одним головним принципом - вона повинна внести корективи у форму вашого обличчя. Ідеальним вважається овальне обличчя, до чого і варто прагнути, підбираючи стрижку.
2
Якщо у вас обличчя круглої форми, то злегка витягнути його візуально допоможе стрижка - каскад (або «драбинка») і косий чубчик, яку слід профілювати. Пряма чубчик візуально витягне лоб в горизонтальному напрямку, тому робити її людям з круглим обличчям не рекомендується.
3
Також при створенні стрижки таким людям необхідно збільшувати обсяг зверху, прикривати щоки косими пасмами і уникати симетрії.
4
Дівчатам з трикутним обличчям необхідно підбирати стрижки, які можуть візуально звузити верхню частину обличчя. Цього ефекту можна досягти за допомогою довгою косою чубчика, асиметричних пасом, косого проділу. Не варто робити пасма у скул і щік коротше інших, так як вони зосередять увагу на цій зоні і зроблять обличчя прямокутним.
5
Власницям особи квадратної форми необхідно уникати прямих ліній в зачісці. Підійдуть так звані рвані стрижки, які бажано зробити каскадом, короткі віскі, відкриті вуха, обсяг у верхній частині голови, косі проділи і чубчика. Добре виглядатимуть стрижки, короткі спереду і довгі ззаду - так ви зумієте зберегти довжину і при цьому виглядати стильно і привабливо.
6
Якщо ви від природи володієте особою овальної форми, то вам підійде будь-яка стрижка, яку ви побажаєте. У цьому випадку керуватися потрібно тільки особистими перевагами, а також вашим стилем, оточенням, місцем роботи - ці фактори в даному випадку повинні бути вирішальними.
7
Варіантів стрижок для довгого волосся не дуже багато. Тим, хто хоче зберегти довжину своєї зачіски, але при цьому якось змінити свою зовнішність, можна поекспериментувати з укладаннями.
Правильно підібрана стрижка здатна перетворити людину до невпізнання. За допомогою неї можна приховати недоліки зовнішності і підкреслити достоїнства. Тому не варто ставитися халатно до походу в перукарню і до вибору майстра. Хороший спеціаліст підбере вам стрижку з урахуванням структури волосся і типу обличчя.
Інструкція
1
Враховуйте форму свого обличчя і його пропорції. Найлегше підібрати стрижку до овального особі. Якщо у вас занадто витягнуте обличчя, то вам підійде чубчик. Вона зменшить вертикальний розмір відкритої частини обличчя. Якщо ж ваш «овал» прагне до кола, чубчик вам не потрібна, чи вона повинна бути асиметричною з косим проділом.
2
Для круглого обличчя з густим волоссям підійдуть подовжені стрижки. У цьому випадку пасма волосся з боків маскують особа, а асиметрична чубчик візуально подовжує обличчя. Для тонкого волосся при такій формі обличчя ідеальні короткі стрижки з об'ємом у верхівки і коротко підстриженим скронями.
3
При квадратній формі обличчя доречна буде стрижка з хвилястими пасмами. Хвилі створюють образ «легкості», що згладжує кути і візуально подовжує обличчя. Якщо у вас прямі від природи волосся, то вам підійде каскадний стрижка. А приховати форму обличчя допоможе «оформлення» окремих пасом.
4
При прямокутному типі особи важливо візуально розширити зону скронь і вилиць. При цьому необхідно звузити зону чола й підборіддя. Цього можна досягти за допомогою симетричною чубчика і створення об'єму в області підборіддя. Сама стрижка повинна бути злегка округленої. У цьому випадку не допускаються короткі стрижки, центральний проділ і рівні лінії.
5
Для трикутного обличчя підійдуть стрижки з «звуженням» у верхній частині. Це може бути асиметрична зачіска, косий проділ, досить довга чубчик. Уникайте пасом, що спускаються на вилиці. Нижня частина обличчя повинна залишатися відкритою.
6
Зверніть увагу на структуру волосся. При тонких волоссі ідеально підходить каскадна стрижка, боб або каре. А саме волосся повинні бути короткими або подовженими, але ні як не довгими. Хоча в даний час досвідчений майстер за допомогою спеціальних процедур і правильного фарбування може зробити тонкі довге волосся дуже гарними.
7
Для густого волосся середньої довжини підійде чубчик і рваний контур пасом. При дуже «важких» волоссі добре виглядає косий чубчик. Кучеряве волосся слід стригти так, щоб візуально наблизити форму обличчя до ідеальної. Так само слід враховувати напрям їх природного росту. При хвилястих волоссі небажана чубчик.
Зверніть увагу
Тонкі волосся не можна филировать. Вони і так від природи позбавлені об'єму і густини. Цей прийом ідеально підходить для густого волосся.