Як приготувати порошок зі шкаралупи. Як зробити борошно з шкаралупи яєць.

Яєчна шкаралупа дуже багата різними солями і мікроелементами і у всі часи люди використовували її у вигляді порошку для різних потреб. Дуже широко він використовується в садівництві, птахівництві, а так само для внутрішнього вживання, так як шкаралупа є хорошим джерелом кальцію, який легко засвоюється.
Вам знадобиться
  • - Яйця;
  • - ступка.
Інструкція
1
Візьміть білі яйця, ретельно вимийте їх з щіткою під проточною водою з господарським милом. Ретельно обполосніть. Розбийте і вилийте вміст в окрему тарілочку. Очистіть яєчну шкаралупу від внутрішніх плівок і промийте.
2
Поставте на вогонь каструлю з водою. Закип'ятіть її і покладіть варити на п'ять хвилин шкаралупу від яєць. Потім злийте воду. Викладіть шкаралупу на тарілку, дайте їй повністю просохнути.
3
Розітріть шкаралупу у фарфоровій або мідної ступці. Повинен вийти пилоподібний порошок. При бажанні подрібнювати шкаралупу можна в кавомолці. Зберігайте порошок в скляній банці з щільно закритою кришкою. У поліетиленовому пакеті зберігати його не можна. Можна також використовувати шкаралупу від зварених круто яєць. Очистіть яйця, намагаючись, щоб білок не залишився на шкаралупі, потім зніміть залишки внутрішніх оболонок яйця. Подрібніть в ступці або в кавомолці.
4
Якщо ви плануєте використовувати яєчну шкаралупу на дачі, то можна брати шкаралупу будь-якого кольору. Її не потрібно кип'ятити, звільняти від плівок і перетирати. Досить просто трохи подрібнити.
Зверніть увагу
Шкаралупа курячих яєць на 90% складається з карбонату кальцію. Крім того вона містить необхідні для організму мікроелементи: мідь, фтор, залізо і так далі. Дуже важливо, що в шкаралупі є кремній і молібден - ці елементи дуже необхідні для організму, але їх мало в повсякденному раціоні. Склад мікроелементів дуже збалансований і добре засвоюється в кислому середовищі шлунка.
Корисна порада
Приймайте шкаралупу по 1 ст ложці на день, бажано з 2-3 краплями соку лимона. Тоді мікроелементи будуть краще усваіваться.Чтоби поліпшити структуру грунту, збагатити її мінеральними солями, внесіть на один квадратний метр грунту порошок з 50-100 яєць. Така процедура буде особливо ефективна на сильно скислої землі, наприклад торфовищах. Крім того порошок потрібно давати курям, щоб шкаралупа у яєць була міцнішою, а птах здоровіше.
Шкаралупа перепелиних яєць містить у своєму складі безліч корисних речовин. Карбонат кальцію, якого в ній майже 90%, легко засвоюється. Також в перепелиній шкаралупі є 27 різних мікроелементів, головні з яких: залізо, фтор, цинк, мідь та інші. Ось чому вона так корисна, особливо для зростаючого дитячого організму.
Інструкція
1
Шкаралупу перепелиних яєць можна приймати не тільки дітям, а й жінкам у період вагітності; людям, що страждають підвищеною крихкістю кісток; підліткам та юнакам віком до 18-20 років та іншим категоріям осіб, які мають порушення кальцієво-фосфорного обміну. Також бажаний прийом шкаралупи в зимовий період, коли всі обмінні процеси в організмі сповільнюються.
2
Приготувати багатий кальцієм порошок можна кількома способами. Найпростіший з них: чисто вимиту і висушену шкаралупу подрібнити в кавомолці, після чого з'їсти муку, рясно запивши її водою.
3
Щоб кальцій краще засвоювався, додайте до порошку, що вийшло після подрібнення шкаралупи, три-п'ять крапель лимонного соку. Перемішайте борошно так, щоб сік лимона рівномірно розподілився, після чого з'їжте масу.
4
Під час прийому шкаралупи перепелиних яєць частіше бувайте на сонці або пийте риб'ячий жир. Вітамін D, який міститься в ньому, також необхідний для засвоєння кальцію.
5
Їжте порошок зі шкаралупи перепелиного яйця в будь-який зручний для вас час. Ефективність прийому не залежить від того, коли активні компоненти потрапили в організм: до їжі, під час або після. Малюкам до року щодня давайте половину від шкаралупи перепелиного яйця, дітям 1-7 років - шкаралупу цілого яйця. Молодшим школярам і підліткам достатньо буде шкаралупи від двох яєць, а дорослим - від трьох.
6
Якщо ви є труднощі при прийомі порошку з перепелиній шкаралупи, приготуйте корисний кальцієвий розчин. У літрову банку з водою кімнатної температури насипте чайну ложку порошку, приготованого з шкаралупи, ретельно перемішайте, після чого дайте рідини настоятися протягом 5-6 годин. Використовуйте цю воду для приготування чаю, трав'яних відварів і настоїв, компотів і перших страв. Вона легко засвоюється організмом і насичує його кальцієм, залізом та іншими незамінними мікроелементами.