Як облаштувати однокімнатну квартиру. спальне місце в однокімнатній квартирі.

Основна проблема однокімнатних квартир - це недолік вільного місця. Адже на площу в 33 метра (а то і менше) треба «впихнути» і спальню, і вітальню, і робоче місце, і без кухні ніяк не обійтися. При цьому важливо облаштувати однокімнатну квартиру, щоб вона не перетворилася на склад меблів, а життєвого простору вистачило на все.
Інструкція
1
Перша заповідь облаштування маленької квартири - це візуальна легкість в поєднанні з максимально ефективним використанням простору. Ніякої громіздкою і масивної корпусних меблів. Для зберігання речей краще передбачити шафи-купе в передпокої і в кімнаті, для книг - вузькі стелажі під стелю. Для зберігання несезонного одягу і рідко використовуваних речей можна облаштувати подіум з висувними ящиками, розташувавши на ньому спальне місце.
2
Облаштування однокімнатної квартири вимагає особливої уваги до кухні. Швидше за все, вона буде використовуватися і як їдальня, і як кімната відпочинку. Вдалим рішенням може стати компактний кухонний куточок. Всупереч розхожій думці, вони дуже вдало вписуються в невеликі кухні, а наявність ящиків для зберігання під сидіннями дозволяє зменшити число кухонних шаф.
3
Але головне завдання - це планування житлової кімнати. Її краще розділити на функціональні зони (спальня, вітальня, кабінет, дитяча). Для поділу простору можна (але необов'язково) використовувати перегородки. Хорошим рішенням може виявитися розсувна ширма, що дозволяє «трансформувати» простір у міру необхідності.
4
Меблі мають бути по можливості універсальної, багатофункціональною. Навіть найпростіші «трансформери» (типу столу-книжки) можуть бути використані в напівскладеному стані як робоче місце, в повністю розкладеному - як обідній стіл, в складеному - як приліжкова поличка.
5
Якщо у вас є діти - зверніть увагу на «двоповерхову» меблі, де ліжко піднята наверх, а під нею розташовується простір для ігор, дитячий куточок або письмовий стіл.
6
А використання в оформленні інтер'єру теплих світлих тонів (золотисто-сірий, бежевий, жовтий і т.д.) і однотонних шпалер або шпалер з вертикальним малюнком допоможе візуально збільшити приміщення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mOV1ibHKhcQ
Корисна порада
Визначаючи місця для зберігання речей, не забувайте про те, що у квартири є не тільки площу, але ще й висота. Наприклад, велосипеди або інший спортивний інвентар можна зберігати в передпокою, підвішеними на гаки у самої стелі. Зайве захоплюватися цим прийомом не варто - простір це все-таки захаращує. Але, якщо іншого виходу немає - то краще зберігати речі під стелею, а не на підлозі.