Як зшити неко вушка. Як в ручну зробити неко вушка.

Неко, або Неко - японський міфічний бог-кішка. Японці та шанувальники аніме-культури цим словом позначають кішок взагалі, а недо вушка (котячі вушка) стали атрибутом костюма послідовників цього костюма. Хоча купити таку прикрасу не представляється важким, ніякі вушка так не прикрасять образ, як зроблені вручну.
Вам знадобиться
  • Хутро або оксамит будь-якого кольору;
  • Атласна тканина блідо-рожевого кольору або в тон хутрі;
  • Дріт;
  • Жіночий ободок;
  • Швейна машинка або нитка з голкою;
  • Клей;
  • Стрічки, банти, стрази.
Інструкція
1
Дріт повинна бути досить товстою, щоб не зламатися при використанні, але гнучкою. Добре справляється із завданням сталевий дріт з діаметром перетину в 1-2 мм. При більшому діаметрі ви не зможете накрутити її на ободок без сторонньої допомоги або додаткових інструментів. Дріт розділіть на два шматки і зігніть по формі майбутніх вушок, залишивши по краях невеликий запас. Прикрутите її до обідка по тих місцях, де будуть розташовуватися вушка.
2
З хутра (або оксамиту) і тканини виріжте по два трикутника за розмірами майбутніх вушок, але з невеликим припуском на шви (по краях до 1 см.). Складіть два трикутника (один хутряної і один атласний) особою всередину і прошийте з двох сторін (підстава залиште). Повторіть з іншою парою трикутників.
3
Виверніть вушка і надіньте на дротяний каркас. Підстава змастіть клеєм, краї тканини сховайте всередині. Місця кріплень неко-вушок замаскуйте шматочком хутра, стрічками, бантом або стразами.
4
Якщо хочете, стилізує весь ободок. Обшийте його хутром або тканиною, додатково прикрасьте вишивкою або аплікацією з будь-якого підручного матеріалу. При бажанні прикріпіть квітка (штучний або натуральний).
Зверніть увагу
Дротяний каркас можна замінити картоном: тоді вушка не будуть прогинатися в середині, але боятимуться води.Мех переважніше оксамиту: ворс на ньому довше і більше схожий на котячу шерсть. Але шити зручніше з м'якшого бархата.Неко-вушка набагато цікавіше виглядають в доповненні до хутряних рукавички або рукавиці і хвосту.