Як зшити Санта Клауса.

Сучасний Санта-Клаус - це вгодований чоловік у повному розквіті сил з білосніжною бородою і вусами. Він одягнений в червону курточку і червоні штани, на голові ковпак, широкий ремінь обтягує об'ємний животик. Те, що від нього чекають всі діти планети - це подарунки, які він кладе у шкарпетки і панчохи біля каміна, або просто під ялинку!
Вам знадобиться
  • - Тканина;
  • - Білий штучне хутро;
  • - Набивка;
  • - Нитки з голками;
  • - Ножиці;
  • - Нитки для вишивання;
  • - Пайєтками і блискітки.
Інструкція
1
Перемалюйте цю просту викрійку або роздрукуйте її. Виріжте деталі Санта-Клауса і оленя. Відокремте деталі фігурок один від одного, адже ви їх кроіте з різної тканини. Накладіть викрійку на тканину і акуратно обведіть дрібному або олівцем. Для фігурки оленя підберіть тканину, коротковорсовий хутро або шкіру натуральних кольорів. Для одягу Санти використовуйте традиційну біло-червону гаму, хоча яскрава курточка з кольоровим принтом виглядає на іграшці нітрохи не гірше. Особа, руки вироби краще викроїти з однотонної бежевою тканини-стрейч.
2
Вишийте мордочку оленя і очі на обличчі Санта-Клауса. Одяг зшийте окремо, потім ви її надягнете на фігурку іграшки. Роги оленя можна і не шити з тканини, а зробити з гілочок або дроту і пришити до голови оленя потім. Вушка краще зробити комбінованими - з яскравої тканини внутрішню поверхню. Роги, якщо ви їх шиєте з тканини, акуратно виверніть наявності і набийте наповнювачем, дірочку зашейте. Вушка згорніть в раковинку, закріпіть в цьому положенні ниткою.
3
Вушка і роги оленя дуже обережно приметайте до лицьового боку мордочки, але всередину, щоб при вивертанні голови, вони опинилися в правильному положенні. Набейте голову і тіло оленя, окремо зшийте передню ногу тваринки і теж набийте її. Зберіть фігурку, поєднавши всі деталі в потрібних місцях, пришити їх один до другу.Ногу можна пришити декоративним швом у вигляді хрестика або за допомогою гудзики. На шию оленя пов'яжіть бантик або яскравий шарфик, роги прикрасьте блискучою мішурою або збризніть лаком для волосся з блискітками.
4
Сшейте деталі Санта-Клауса, набийте їх (ноги набивайте згідно напису на викрійці) і з'єднайте в єдину фігурку. Ноги можна зшити з тієї ж тканини, що і всі тіло, а панчохи і чоботи зшити окремо і надіти зверху - так буде навіть цікавіше! Панчохи зшийте з трикотажу з вираженим "рубчиком", підійде старий смугастий носок. Чоботи виготовте зі шкіри або шкірозамінника.
5
З пухнастого білого хутра зробіть бороду, завийте пасма на олівець і закріпіть лаком. Надіньте одяг на фігурку Санти, акуратно розправте ковпачок, прикрасьте куртку блискітками або паєтками. Оленя розмістіть під обнимающей рукою Санти і прішейте.Ваш стильний і оригінальний Санта-Клаус готовий!
Зверніть увагу
Деталі досить дрібні - робота вас чекає кропітка, але результат того вартий.