Як прибрати рідина в коліні. Рідина в колінному суглобі лікування.

Рідина в суглобах, а зокрема рідина в колінному суглобі, може скупчуватися з кількох причин. Якщо ви відчули дивну біль в області коліна або там щось почало «хлюпати», краще відразу зверніться до лікаря. Лікування рідини в суглобах залежить від першопричини, за якою вона там з'явилася.
Інструкція
1
У традиційній медицині є два способи, із застосуванням яких відбувається лікування рідини в колінному суглобі: хірургічна операція і пункція. Що має на увазі під собою хірургічна операція, одразу зрозуміло. Пункція - це процедура відкачування рідини (у тому числі крові та гною) з суглоба. Перш ніж зважитися на той чи інший варіант, обов'язково пройдіть обстеження у кваліфікованого лікаря. Якщо рідина зібралася вперше і в невеликій кількості, краще не робіть відкачування, інакше є ризик її повторної появи. Якщо ж рідини багато, проконсультуйтеся з доктором і вирішуйтеся на пункцію - це процедура досить неприємна, але практично безболісна.
2
Якщо ж ви патологічно боїтеся лікарів і яких-небудь операцій, зверніться за допомогою до народної медицини. Існує кілька хороших рецептів, які допомагають при болях в суглобах, в тому числі і при скупченні рідини в коліні. Отже, в півлітровій банці або чашці змішайте три інгредієнта: 100 г збитого білка, 100г скипидару і 100г столового оцту. Залиште суміш постояти на кілька годин, в результаті у вас вийде біла маса, схожа на сметану. Коли склад дійде саме до цього стану, його можна використовувати. Розтирайте коліно отриманою сумішшю перед сном протягом декількох днів, поки біль у суглобі не припиняться. Для профілактики продовжуйте процедуру розтирання ще протягом тижня.
3
Можете приготувати ще один склад для розтирання. Візьміть 100 г медичної жовчі, 110 г гліцерину, 100 г натурального або медичного спирту і 100 г меду. Всі інгредієнти перемішайте так, щоб вийшла рідина коричневого кольору. За вже описаної вище схемою розтирайте хворий колінний суглоб.
4
Крім того, від рідини і різних болів в суглобах допомагає ще одна растирка - настоянка квіток білої бузку на гасі. Набейте пляшку з-під шампанського квітами бузку до половини і до самого верху залийте гасом. Добре закупорте пляшку і закопайте в землю до самої осені. Як тільки почнуться холоди, відкопайте заготовку і розтирайте суглоби при найменших болях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_O6REytvoks
Зверніть увагу
Досить часто ускладнення травм коліна проявляється у вигляді утворення в колінному суглобі рідини. Якщо спостерігається припухлість суглоба, набряклість різного ступеня, а також больовий синдром, то це служить симптомом того, що скупчилася рідина в колінному суглобі. Лікування в таких випадках включає в себе створення необхідних умов для встановлення повного спокою потерпілого суглоба за допомогою фіксації гіпсовою пов'язкою.
Корисна порада
Причинами цих травм стають удар коліном, приземлення на прямі ноги при стрибку з висоти і перевищення фізіологічних меж звичайних рухів (частіше надмірне розпрямлення ноги в колінному суглобі). Будь-які пошкодження колінного суглоба супроводжуються крововиливом в суглоб, набряком, припухлістю, болем, «разбалтиванія» надколінка, а при переломі - його роздвоєнням. Лікування починається з відсмоктування рідини з колінного суглоба.