Як прибрати жир на лопатках. Як прибрати зайвий жир під лопатками.

Як прибрати жир під лопатками? Цим питанням задаються не тільки представники чоловічої статі, які прагнуть дістати підтягнуту м'язисту фігуру, але й дівчата, які у зв'язку з неправильним харчуванням і в силу відсутності будь-яких силових навантажень стали власницями цього неприємного багажу.
Інструкція
1
Перед тим як прибрати жир з лопаток, повністю продумайте програму ваших тренувань, оскільки занадто сильні навантаження не тільки можуть позбавити вас від жиру під лопатками, але і зробити з нього м'язову масу, яка абсолютно ні до чого жінці, якщо тільки вона не займається бодібілдінгом. Щоб зробити спину стрункою і підтягнутою, всі вправи виконуйте часто, але з мінімальними навантаженнями.
2
Як не дивно, найефективніший засіб, який допоможе прибрати зайву вагу і підтягти спину - це біг і плавання. Це самі звичні вправи, які ми можемо без праці виконувати щодня. Відповідно, запишіться в басейн і вставайте раніше, щоб зробити ранкову пробіжку. Плавання розігріває м'язи спини, оскільки дуже активно працюють лопатки і руки. Внаслідок цього жир поступово йде. Біг також передбачає постійні рухи руками, в результаті чого жир зникає. Головне правило в даній ситуації - не допускайте пасивних навантажень на спину.
3
Прибрати жир під лопатками також можна за допомогою силових навантажень. Перш ніж починати тренування в спортивному залі, обов'язково проконсультуйтеся з інструктором, попросіть його підібрати вам оптимальний комплекс вправ для досягнення бажаного результату. Для спини існує безліч спеціальних тренажерів, тому вам буде чим зайнятися.
4
Крім цього, ви можете займатися і без використання тренажерів. Щоб прибрати зайвий жир на лопатках і зміцнити спину, виконуйте наступні вправи: ляжте на рівну лавку, на спину, візьміть у руки не сильно важкі гантелі і розведіть руки в сторони. Вдихаючи, зводите руки разом над головою, видихаючи, розводьте їх до підлоги, як можна нижче.
5
Як вже згадувалося вище, вправи для зведення кількості жиру під лопатками до нуля виконуйте досить часто, але з невеликими силовими навантаженнями. Для таких цілей ідеально підійдуть гантелі, які важать не більше 2 кг. Зробіть кілька підходів, в кожному по 25-30 підйомів рук. Постійно чергуйте силові вправи з бігом і плаванням і вже скоро ви помітите результат.