Як прибрати кірку на голові. Як прибрати кірку з голови дитини.

Досить часто у маленьких дітей на шкірі голови утворюється корочка світло-жовтого кольору. Вона не доставляє малюкові незручностей і не є небезпечною для здоров'я, але виглядає досить непривабливо, тому багато батьків намагаються якомога швидше від неї позбутися.
Вам знадобиться
  • -рослинне масло;
  • -м'яка щіточка.
Інструкція
1
Як правило, корочка на дитячій голові з'являється відразу ж після народження, а іноді й пізніше - у проміжку від 3 до 6 місяців життя малюка. Фахівці до цих пір не з'ясували причини її появи. Одні вважають, що це є наслідком алергічних реакцій на молочний білок, а інші дотримуються думки, що в появі скоринки на голові малюка винні материнські гормони, які потрапили в організм дитини ще під час вагітності.
2
Ні в якому разі не відскрібати і не відлущує корочку з голови дитини пальцями. Цим ви ризикуєте пошкодити ніжну шкіру голови і відкрити ворота різних інфекцій. Дійте обережно і не поспішаючи.
3
Змочіть ватяний тампон в звичайному рослинному або спеціальному дитячому маслі. Рясно нанесіть на шкіру голови дитини. Надіньте чепчик і залиште масло на 5-6 годин. Дану процедуру можна проводити і в лазні під час купання дитини. Під впливом теплого повітря масло краще розтопиться і вбереться в корочку, а це ще краще сприятиме її легкому видаленню з голови дитини.
4
Коли масло вбереться, за допомогою м'якої щіточки, акуратно приступите до видалення скоринки. Вичісувати її потрібно у напрямку росту волосся. Якщо з першого разу вам не вдалося повністю видалити лусочки, повторіть процедуру, але не віддирайте їх насильно, інакше ви завдасте малюкові кровоточать подряпинки на голові.
5
Вимийте голову дитячим шампунем і ще раз постарайтеся обережно видалити скоринку щіткою. Повторюйте процедуру до повного зникнення скоринки з голови дитини.
6
Якщо вичесати корочку дуже важко і після декількох масляних процедур вона не бажає відставати від шкіри голови або з'являється знову, зверніться за консультацією до дитячого педіатра. Можливо, є інші причини її появи, які необхідно буде усунути.