Як урізати фото.

При зйомці на кишеньковий цифровий фотоапарат або мобільний телефон не всі замислюються про те, як побудувати кадр, що діється на задньому плані та інших подібних питаннях. В результаті при перегляді знімків виявляється, що поруч з дівчиною, яка демонструє нову стильну зачіску, виявилося чиєсь відстовбурчені вухо, яке псує кадр. У такій ситуації може допомогти обрізка зображення, яку можна зробити в будь-якому графічному редакторі.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фото для обробки.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, яку хочете обрізати, в програмі Photoshop. Найпростіший спосіб це зробити, це відкрити папку із зображенням і клацнути по файлу правою кнопкою мишки. Виберіть пункт «Відкрити за допомогою» в меню, що, а в списку програм виберіть Photoshop.
2
Виберіть інструмент, яким будете обрізати зображення. Для цього в палітрі Tools («Інструменти») наведіть покажчик курсору на інструмент Crop («Обрізка») і клацніть лівою кнопкою мишки. Після цього покажчик курсору змінить форму.
3
Помістіть покажчик курсору на яку потрібно обрізати фотографію, затисніть ліву кнопку мишки і розтягніть рамку обрізки. Відпустіть кнопку. Фрагмент фотографії, який залишиться після обрізки, зберіг свої кольори, а ті частини зображення, які будуть видалені, закриті напівпрозорою маскою. За замовчуванням колір маски чорний, але ви можете вибрати інший колір, якшо по кольоровому прямокутнику, який можна виявити в панелі під головним меню.
4
Якщо з першого разу не вийшло точно налаштувати обрізку, немає причин засмучуватися. У вас є можливість, перетягуючи кордону рамки за допомогою миші, обрізати саме те, що потрібно. Для того щоб пересунути рамку обрізки вбік, затисніть ліву кнопку миші і потягніть за бічну кордон рамки. Для пересування рамки вниз або вгору вам буде потрібно потягнути за нижню або верхню межу. Потягнувши за кут рамки, ви збільшите або зменшите її розмір.
5
Рамку обрізки можна повернути навколо якірної точки, яка за умовчанням знаходиться в середині рамки. Для того щоб повернути рамку, наведіть покажчик курсору на область фотографії за кордоном обрізки поблизу від кута рамки. Покажчик прийме форму загнутої стрілки. Затисніть ліву кнопку миші і повертайте рамку, як вам потрібно.
6
Застосуйте трансформацію. Для цього натисніть клавішу Enter на клавіатурі.
7
Збережіть обрізане фото командою Save As («Зберегти як»), яку можна виявити в меню File («Файл»). При збереженні введіть ім'я файлу, що відрізняється від початкового.