Як прикрасити машину на весілля. Як самому прикрасити машини на весілля.

Традиційно батьки молодят намагаються прикрасити машину на весілля так, щоб усім зустрічним було видно, що це весілля, наречений і наречена щасливі, родичі молодих забезпечені, гості веселі.

Найголовніше в процесі прикраси врахувати вимоги безпеки. В першу чергу прикраси не повинні закривати огляд водієві. В теплу пору року потрібно з обережністю поставитися до прикраси радіатора машини, щоб не допустити перегріву двигуна. Наступне правило - всі прикраси повинні бути надійно закріплені з урахуванням швидкості пересування машини. В іншому все залежить від смакових уподобань та фінансових можливостей молодят і їхніх родичів.

Після визначення кількості, марок і квітів машин весільного кортежу необхідно вибрати стиль оформлення. Зазвичай вид прикрашеного кортежу багато чого може розповісти про характер, соціальному положенні, походження і ставленні до життя сімей нареченого і нареченої. Життєрадісні південні люди можуть використовувати соняшники, молодь - масу повітряних куль, веселі програмісти - величезний смайлик взамін двох кілець, ніжні та романтичні - зграйку метеликів. Заможні пари оформляють крім загальної машини молодят ще й окремі для нареченого і нареченої, на яких ті прибувають в загс.

Для прикраси використовуються стрічки, штучні та живі квіти, кулі. Ними оформляють капот, дах, радіатор, бічні дзеркала, ручки і навіть колісні диски. Якщо вирішено прикрасити машину на весілля живими квітами, краще звернутися до професіоналів, які знають, як зберегти квіти на весь час пересування кортежу.

Самое велика увага приділяється машині, в якій поїдуть молодята після урочистої реєстрації. На цю машину зазвичай закріплюють відмітний знак - два кільця, два серця, ляльку або пару ляльок, м'яку іграшку. Ці предмети закріплюються на даху, на капоті або радіаторі. Кільця і серця можуть бути як самостійними предметами, так і виконані з штучних або живих квітів.

Крім стрічок останнім часом все частіше використовують полотнища легкої сітчастої тканини (імітація фати нареченої), яка дозволяє використовувати прийоми драпірування, формувати банти і подобу хмар як підкладку для квіткових гірлянд. Якщо раніше всі прикраси розташовувалися симетрично по обидва боки машини, то останнім часом все частіше використовуються дизайнерські витончені прийоми з асиметричним малюнком.