Як повернути товар, куплений на ринку. якщо я на ринку купила річ. можна повернути.

Часто, купуючи товари на ринку, споживачі не вимагають у продавця чек. І коли куплена річ виявляється неякісною, люди заздалегідь прощаються з витраченими грошима. І даремно. Ви можете повернути товар продавцеві. Якщо ви купили неякісний товар, продавець зобов'язаний замінити його, усунути недоліки або оплатити ремонт, або повернути гроші. Але що робити, якщо продавець відмовляється вам допомогти, а чека на покупку у вас немає?
Вам знадобиться
  • Упаковка товару, бирка товару, накладні і документація продавця, свідки.
Інструкція
1
Доведіть, що річ ви купили саме в цьому магазині, наметі, торговій точці. Зробити це непросто, тому що продавець може відмовитися від факту продажу. Залучіть на допомогу свідків, людей, які були з вами на момент покупки товару.
2
Уважно подивіться на упаковку товару, так як довести, що він був придбаний саме у цій торговельній точці, можна за допомогою упаковки. На ній можуть бути відмітки продавця. Упаковка також може бути фірмовою, на ній можуть бути зазначені дані продавця.
3
Зажадайте пред'явити документацію торгової точки. У ній, як правило, повинні бути зафіксовані дані про ваш товар: артикул, серійний номер виробу.
4
Уважно вивчіть бирку вироби або товарний чек, якщо він у вас зберігся. Там можуть бути вказані назви фірми або індивідуального підприємця.
5
Складіть письмову претензію в двох примірниках, якщо продавець і раніше відмикається або грубить. Ваше звернення має бути коротким і ясним. Жорстко пред'являйте свої вимоги. Відмовтеся від прохача тону, адже ви хочете добитися справедливості. Один примірник претензії передайте продавцю, а другий візьміть собі. На ньому продавець повинен поставити відмітку про отримання претензії, розписатися або поставити печатку. Якщо продавець відмовляється прийняти претензію, звертайтеся до адміністрації торгового центру або ринку. І ваш питання не буде залишений без уваги.
6
Не впадайте в паніку, якщо підприємець вас звинувачує в псуванні речі. Ви можете довести, що на момент придбання вами річ вже була бракованою. Пам'ятайте, що ви можете зажадати проведення експертизи. Також ви маєте право бути присутніми при її проведенні, щоб не були порушені ваші інтереси. Для цього в письмовій претензії вимагайте повідомити про час, дату і місце проведення експертизи. Якщо експертиза підтвердить, що це саме ви зіпсували товар, то оплачувати послуги експерта доведеться вам, а не продавцю. Але якщо експертиза виявить брак, тоді вимагайте від продавця заміни товару, або зменшення ціни виробу, або повернення грошей, або відшкодування витрат на ремонт.
Зверніть увагу
Відсутність чека у покупця чи іншого документа, що підтверджує факт покупки, не є причиною для відмови в задоволенні його вимог.
Корисна порада
Браковану річ можна повернути навіть без упаковки.