Як вставити один текст в інший.

При редагуванні документів нерідко доводиться переносити фрагменти тексту як в межах одного файлу, так і між ними. Для цього призначений так званий буфер обміну. Щоб ним користуватися, необхідно знати спеціальні сполучення клавіш.
Інструкція
1
Для того, щоб виділити фрагмент тексту, підведіть курсор до його початку, натисніть клавішу "Shift", після чого, утримуючи її, перемістіть курсор до кінця фрагменту. Можна вчинити і навпаки - виділити таким чином фрагмент тексту від його кінця до початку. Завершивши процедуру, відпустіть клавішу "Shift".
2
При бажанні, виділіть текст іншим способом - за допомогою миші. Підведіть стрілку до початку фрагмента, натисніть ліву клавішу маніпулятора, після чого, утримуючи її, перемістіть стрілку до кінця фрагмента. Цим способом також можна виділяти фрагменти і від кінця до початку. Після того, як фрагмент виділений, відпустіть ліву кнопку миші.
3
Іноді виникає необхідність виділити не фрагмент тексту, а весь текст. Якщо він великий, використовувати будь-який з описаних вище методів незручно. Натисніть одночасно клавіші "Control" і "A" (букви всюди латинські), після чого текст буде виділений цілком.
4
Виділений текст можна скопіювати в буфер або вирізати. У другому випадку, в оригіналі він зникне, але також виявиться перенесеним в буфер обміну. Зрозуміло, що цього не станеться в тому випадку, якщо документ відкритий тільки для читання. Більш того, в останньому випадку операція вирізання і зовсім може бути заблокована. Щоб скопіювати текст, натисніть одночасно "Control" і "C", а щоб вирізати - "Control" і "X".
5
Вставити фрагмент тексту, який опинився в буфері обміну, можна тільки в документ, відкритий не тільки для читання, але й для редагування. Помістіть курсор будь-яким способом в то його місця, де має опинитися початок фрагмента. Натисніть одночасно клавіші "Control" і "V", і фрагмент виявиться там, де він має бути.
6
В операційній системі Linux копіюйте фрагменти тексту аналогічним чином, але освойте ще один додатковий прийом. Виділіть текст мишею (обов'язково їй), а потім, піднісши її курсор до місця вставки, натисніть на коліщатко. Відбудеться копіювання. Причому, текст, що зберігається в звичайному буфері обміну, при цьому ніяк не зміниться.
Зверніть увагу
Не забувайте про існування авторських прав.
Набираючи текст на комп'ютері, можна зіткнутися з тим, що в ньому присутні відомі цитати, пряма мова, назви і т.п. За правилами російської мови дані елементи повинні з двох сторін виділятися лапками. Існує кілька варіантів по тому, як вставити лапки на клавіатурі або методом копіювання.
Вам знадобиться
  • Клавіші "Shift", "2", "Е", можливо "Ctrl", "C", "V". Команди «Копіювати» та «Вставити».
Інструкція
1
Поставте курсор перед тим словом (пропозицією або абцацем), яке ви плануєте укласти в лапки . Якщо дане слово написано англійською, або іншою іноземною мовою, то правильним буде використання лапок-лапок ("...") або їх різновиди - комп'ютерних лапок. Виглядають «лапки» у формі двох маленьких рисок-ком, які ставляться трохи зверху слова, перед ним і в кінці його. У свою чергу, слова і фрази російською мовою позначаються лапками «ялинками». Вони зображуються у вигляді зменшених подвійних знаків «менше» (<<) і «більше» ("), що виділяють слово або фразу з двох сторін.
2
Для того, щоб вставити лапки «ялинки» на клавіатурі, знайдіть клавішу "Shift". Вона розташовується в двох місцях - праворуч, під кнопкою "Enter", і зліва, під кнопкою "Caps Lock". Далі одночасно натисніть на "Shift" і клавішу з цифрою "2", на якій також зображені лапки . Після цього, перед словом, де стоїть курсор, відкриються лапки «ялинки». Аналогічно закрийте лапки , поставивши курсор в кінець потрібного слова і натиснувши на цю ж комбінацію клавіш. У випадку, якщо вам потрібно додавання лапок-лапок, перейдіть на англійську мову (комбінація "Alt" + "Shift"). Потім натисніть "Shift" + російська буква "Е" (де також намальовані дві верхніх ком).
3
Деякі програми та клавіатури не можуть вставляти лапки «ялинки», додаючи замість них «лапки». У цій ситуації знадобиться знання про те, як вставити лапки , застосовуючи простий метод копіювання елементів з одного тексту в інший. Даний спосіб особливо зручний для користувачів-новачків, які поки не знають всіх тонкощів роботи на клавіатурі. Виділіть лівою кнопкою миші потрібні лапки . Потім правою кнопкою мишки клацніть по виділеному об'єкту. Виберіть у списку команд - «Копіювати». Щоб вставити лапки в інший текст або текстовий редактор, встановіть курсор миші в необхідне для вставки місце. Точно також клікніть правою кнопкою миші і виберіть "Вставити". Потім скопійовані лапки з'являться на місці курсору.
Корисна порада
Для копіювання і вставки об'єктів можна використовувати верхнє меню «Правка» - «Копіювати»/«Вставити», або клавіатуру - «Копіювати» - "Ctrl" + "C", "Вставити" - "Ctrl" + " V ".