Як вставити своє фото на зображення.

Щоб мати можливість накласти свою фотографію на готове зображення за допомогою комп'ютера, потрібна її електронна копія, тобто фото повинно міститися у файлі якого-небудь графічного формату. Якщо це попередня умова виконана, то залишиться виконати нескладні операції за допомогою програми для обробки зображень. У деяких випадках може виявитися достатньо і простого браузера замість графічного редактора.
Інструкція
1
Якщо потрібно вставити фотографію в наявне зображення, то почати процедуру треба з запуску якої-небудь програми редагування зображень. Це може бути і найпростіший редактор з набору програм, що встановлюються разом з ОС Windows (Paint), і просунутий графічний редактор Adobe Photoshop, і якийсь інший редактор графіки. Після запуску програми завантажте в неї зображення, яке повинно служити фоном для вашої фотографії. Який би з редакторів ви не вибрали, зробити це можна, натиснувши поєднання клавіш ctrl + o, знайшовши потрібний файл в діалозі і натиснувши клавішу «Відкрити». Завантажте тим же способом і другий файл - фотографію.
2
Скопіюйте потрібну область фотографії. Якщо вставити в фонове зображення потрібно фото повністю, то натисніть клавіші ctrl + a для виділення всього зображення, а потім поєднання ctrl + c для копіювання в буфер обміну виділеної області. Ці «гарячі клавіші» універсальні для абсолютної більшості додатків, але можна використовувати і відповідні команди, поміщені в меню редактора. Їх розміщення буде залежати від використовуваного редактора. Наприклад, в "Фотошопі" є окрема панель, на якій розміщені різноманітні інструменти - якщо вам потрібно вставити тільки частину своєї фотографії, то клацніть на цій панелі друге піктограму («Прямокутна область»), а потім за допомогою лівої кнопки миші виділіть на фотографії потрібний прямокутний фрагмент і скопіюйте його. Третя піктограма на цій панелі активує інструмент "Ласо", за допомогою якого можна виділити фрагмент довільної форми - той який ви обведе мишкою. Є в Adobe Photoshop і інші способи виділення.
3
Перейдіть на вкладку фонового зображення і вставте скопійоване фотографію натисканням сполучення клавіш ctrl + v. На цьому операція вставки фотографії в картинку в основному закінчена і можна зберегти сполучене зображення. Але для отримання найбільш прийнятного результату може бути необхідно відредагувати сполучене зображення - як саме це робити, залежить від використовуваного редактора. Наприклад, в Adobe Photoshop можна натиснути клавіші ctrl + t і цим включити режим «Вільне трансформування» для вставленої фотографії. Після цього у вас з'явиться можливість підігнати її розмір, нахилити, перемістити і т.д. Крім цього можна, наприклад, натиснути клавіші ctrl + u і вирівняти яскравість і колірну насиченість фону та фотографії.
4
Збережіть поєднане зображення, натиснувши поєднання клавіш ctrl + s. Якщо ви користуєтеся редактором Adobe Photoshop, то натисканням сполучення ctrl + shift + alt + s можна викликати діалог, який допоможе підібрати найбільш відповідне співвідношення ваги файлу та якості картинки в залежності від формату файлу.
5
Скористайтеся яким-небудь веб-сервісом, якщо хочете зробити все це в напівавтоматичному режимі. Наприклад, на сайті http://ru.photofunia.com можна вибрати з великої кількості заготовок найбільш відповідний фон для вставки своєї фотографії, а потім в покроковому режимі просто відповідати на питання, що задаються скриптами цього сайту.