Як вибрати монтажну піну.

Монтажна піна міцно увійшла в наш будівельний ужиток як простий і надійний матеріал. Єдина незручність - її упаковка, через яку піну слід використовувати всю і відразу, інакше залишки можна просто викинути. Щоб цього не сталося, слід правильно вибрати монтажну піну.
Інструкція
1
Визначте обсяг роботи, для якої вам знадобиться монтажна піна.
2
Визначте час року, при якому ви буде проводити ремонтні роботи з монтажною піною, оскільки для холодного і теплого сезону передбачені різні типи піни.
3
Визначте, з якою метою ви збираєтеся застосувати монтажну мету. За цільовим призначенням монтажні піни бувають монтажні, теплоізоляційні, звукоізоляційні, ущільнювальні.
4
Визначте, з якими матеріалами ви збираєтеся використовувати монтажну піну, оскільки існують деякі матеріали, з якими її використовувати слід.
5
Після того як ви визначили все необхідне для покупки монтажної піни, йдіть на будівельний ринок або будівельний гіпермаркет і купіть монтажну піну потрібної марки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v8eLUBGImQQ
Зверніть увагу
Монтажна піна, застигаючи, розширюється і заповнює всі пори. Незважаючи на те, що вона підходить практично для всіх будівельних матеріалів, існують і винятки. Монтажну піну не слід використовуватися з поліетиленом, поліпропіленом, тефлоном, силіконом та іншими синтетичними матеріалами. Піна не повинна бути прострочена, інакше ви виявите, що вона втратить свою еластичність і почнеться кришитися, особливо на морозі.
Корисна порада
Якщо ви робите ремонт у власній квартирі, то ви можете придбати саму звичайну монтажну піну. Її, до речі, можна використовувати як утеплювач вікон. Якщо вам необхідно провести великі обсяги робіт, то необхідно придбати монтажну піну з пістолетної насадкою.