Як вибрати ресівер для супутникового ТБ. Яке супутникове телебачення вибрати.

Зручність супутникового телебачення важко переоцінити. Безліч каналів, висока якість сигналу, що поступає - не випадково все більше телеглядачів замислюються про покупку комплекту супутникового обладнання. Але перед тим, хто зважився на покупку, відразу постає питання - яке обладнання вибрати?
Інструкція
1
Комплект обладнання для прийому супутникового телебачення складається з прийомної антени, конвертора, кабелю і найголовнішою і дорогий частини - ресивера. Саме від вибору ресивера, в кінцевому рахунку, залежить те, які саме канали ви зможете просматрівать.На російському ринку на даний момент присутні кілька великих операторів супутникового телебачення - «НТВ +», «Триколор ТВ», «Радуга ТВ», «Оріон Експрес »,« Платформа HD ». При виборі ресивера слід враховувати, послугами якого оператора ви хочете скористатися.
2
«НТВ +». Для перегляду каналів цього оператора підійде ресивер, здатний працювати з кодуванням Viaccess. Відзначимо, що чим більше різних кодувань підтримує ресивер, тим з більшим числом супутників він може працювати і тим дорожче, відповідно, варто. Більшість ресіверів мають спеціальний слот, що дозволяє підключати додаткові модулі для роботи з різними кодуваннями.
3
«Триколор ТВ». Використовуються спеціалізовані ресивери, здатні працювати з кодуванням DRE. Як варіант, можлива покупка DRE-модуля, що вставляється в будь ресивер, оснащений CI-слотом. Такий слот є і на ресіверах DRE, що дозволяє, крім каналів «Трікролор ТВ», переглядати і канали інших операторів - за наявності відповідного модуля.
4
«Радуга ТВ». Для прийому каналів буде потрібно ресивер з вбудованим модулем Irdeto-2 або ресивер з CI-слотом для карт Irdeto-2. Постачальники обладнання рекомендують купувати ресивери з вбудованим модулем доступу.
5
«Оріон Експрес». Знадобиться модуль доступу Irdeto під CI-слот або ресивер з вбудованим модулем. Краще вибрати ресивер, що підтримує кодування Irdeto і Irdeto-2, що дозволить приймати канали «Оріон Експрес» і «Радуга ТВ».
6
«Платформа HD». Телебачення високої чіткості. Необхідний ресивер, здатний працювати з таким сигналом, і модуль доступу DRE Crypt під CI-слот. Відзначимо, що для перегляду телебачення високої чіткості телевізор повинен володіти відповідними можливостями.
7
Найпростіші ресивери дають лише можливість перегляду каналів обраного оператора. Більш складні моделі мають вбудовані жорсткі диски і здатні записувати телепрограми. Для надійної роботи рекомендується вибирати моделі ресиверів, рекомендовані конкретним оператором.