Як вибрати валізу на коліщатах.

Валізи на колесах стали практично для всіх незамінними помічниками в будь-яких поїздках. Але їх багатий асортимент, представлений в магазинах, може змусити розгубитися - який же варіант віддати перевагу.
Інструкція
1
В першу чергу визначитеся з розміром. Великий чемодан (висотою більше 70 сантиметрів і об'ємом від 100 літрів) підійде для сімейної поїздки, щоб не було необхідності брати кілька маленьких. Такі валізи мають великий плюс - вони оснащені найміцнішими ручками, так як припускають важкий багаж.
2
Вивчіть колеса валізи. Найкращий варіант - гелеві або силіконові колеса, втоплені в корпус. При цьому віддавайте перевагу тим валізам, у яких коліщата закріплені кожен окремо один від одного, а не знаходяться на одній осі. Чим крупніше колеса, тим краще прохідність: з великими колесами зручніше пересуватися по нерівних поверхнях, яких немало зустрінеться в вашому подорожі. Колеса повинні обертатися на всі боки, що також забезпечує хорошу прохідність і маневреність.
3
Зверніть увагу на матеріал валізи. Шкіряні екземпляри хоч і ефектно виглядають, але вони набагато дорожче і важче матер'яних, тому перш ніж зупинити на них свій вибір, придивіться до інших варіантів. Валізи з жорстким корпусом можуть бути зроблені з пластику або з пропілену з додаванням металевої (титанової) стружки - такі валізи найміцніші, але коштують дорожче пластикових. Валізи з тканини є найбільш легким варіантом. Таким чином, вибираючи матеріал, орієнтуйтеся на ваші особисті потреби.
4
Додаткові нюанси, на які варто звернути увагу - наявність кодового замка, достатня кількість відділень різних розмірів, наявність ременів всередині головного відділення для стягування речей.
5
Не купуйте найдешевші варіанти. Валізи є тим товаром, де низька ціна говорить про низьку якість. У дешевих валіз легко ламаються колеса, заїдає або відмовляє висувний механізм ручки, ламаються блискавки, швидко псується зовнішній вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KgopzHFkXG8
Зверніть увагу
Якісне рішення - це коли коліщата насаджені на сталеві осі, з підшипниками. Якщо вийде вибрати валізу на коліщатах з підшипниками - дуже добре. У нього дуже тихий, плавний хід, не кажучи вже про довговічність підшипників. Але не варто засмучуватися, якщо у хорошого по всіх параметрах чемодана коліщатка без підшипників.
Корисна порада
Важливо, щоб валізою було зручно користуватися. Тут багато чого буде залежати від моделі. Класичний чемодан має пару коліщаток в нижній торцевій частині. При покупці віддавайте перевагу валізам з колесами, утопленими в корпус, на підшипниках.