Як вибрати крокомір.

Шагомер є приладом, необхідним будь-якому прихильникові здорового способу життя. Але перед тим, як їм обзаводитися, його необхідно грамотно вибрати. При цьому слід керуватися цілою низкою критеріїв.
Інструкція
1
Вирішіть, для чого ви купуєте крокомір: для ходьби або для бігу? Чи буде він в ході експлуатації піддаватися сильним вібраціям, ударам? Виходячи з цього, виберіть модель в пластмасовому або металевому корпусі.
2
Подумайте про те, який вид індикації і спосіб підрахунку кроків вам зручний. Якщо вам не потрібні від приладу ніякі додаткові функції, крім підрахунку кроків, придбайте механічний прилад. Він, у свою чергу, може мати барабанну або стрелочную індикацію. Що з цього вибрати, залежить від ваших естетичних уподобань. Якщо вам подобається барабанна індикація (як на лічильнику магнітофона), пошукайте на інтернет-аукціонах вітчизняний прилад «Зоря», який, до того ж, має металевий корпус. Перевагою будь-якого механічного шагомера є відсутність необхідності заміни батарей, недоліком - необхідність періодичного підзаводу (аналогічно годинах).
3
У випадку, якщо ви хочете, щоб прилад, крім підрахунку кроків, також розраховував (хай і дуже приблизно) калорії, индицировать поточний час, і т.п., придбайте електронний крокомір. Модель його виберіть, виходячи з бажаного набору функцій.
4
При виборі електронного шагомера звертайте увагу на вид використовуваного в приладі датчика. Він може бути контактним, герконовим, або виконаним на основі акселерометра. Останні найбільш надійні, і, до того ж, дозволяють носити прилад в будь-якому, а не строго певному положенні.
5
Якщо ви не бажаєте носити з собою будь-які додаткові прилади, подумайте про придбання плеєра або телефону з вбудованим крокоміром. А придбавши для своєї дитини спеціальний комплект до кишенькової ігрової консолі, в комплект якого входять спеціальний картридж з грою і датчик шагомера, ви підштовхнете його до занять ходьбою, оскільки показання приладу в цій грі перераховуються в додаткові очки. У всіх подібних конструкціях, як правило, використовуються датчики на основі акселерометрів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5ffaM2khMEQ