Як зробити стіну з гіпсокартону.

Гіпсокартон міцно увійшов у наше життя. Та це й не дивно. Як випливає з назви, його виготовляють з двох компонентів - гіпсу і картону. Обидва матеріали екологічні, не становлять загрози для здоров'я, а обробити приміщення гіпсокартоном можна буквально за один день без особливих зусиль і великих матеріальних затрат.
Інструкція
1
З гіпсокартонних листом працювати дуже легко. Для початку потрібно встановити несучий металевий каркас, що кріпиться до старої стіні, стелі і підлоги. У разі крайньої необхідності листи можна наклеїти прямо на стіну, це не тільки заощадить час, але і вивільнить 3 см простору, які неминуче забере металевий профіль. Перед установкою гіпсокартону перевірте, щоб всі бічні зрізи були ідеально рівними, для того щоб листи при установці щільно стикувалися один з одним, не залишаючи непотрібних зазорів. Уважно обстежте стіну, яку ви будете обробляти. Всі необхідні отвори, наприклад під розетки, необхідно зробити на аркуші до його монтажу.
2
Установку гіпсокартонних листів потрібно здійснювати вертикально. Кріплення проводиться саморезами по металу довжиною 2,5 см, кріпити ГПЛ до профілю слід через кожні 25 см. Щоб захистити гіпсокартонну стіну від механічних вібрацій, які можуть передаватися їй від стель і стін, підошву периметрального профілю обклеюють спеціальною стрічкою зі спіненого матеріалу. Обклеювання такою стрічкою не займе багато часу, але допоможе запобігти появі тріщин на майбутньої стіні, продовжить термін її служби, підвищить шумоізоляцію, зробить приміщення тепліше. Двоє людей здатні обробити за один день середнього розміру приміщення, якщо в ньому не спостерігається складних кутів і виступів. Після складання стіні з гіпсокартону потрібно дати пару днів на те, щоб вона відстоялася. Потім можна приступати до подальших робіт.
3
Гіпсокартон - матеріал стійкий і довговічний, він стійкий до спалахів, тому відповідає вимогам пожежної безпеки. Кислотність гіпсу мало відрізняється від кислотності шкіри людини, а відсутність в ньому будь-яких хімічних добавок дозволяє обробляти гіпсокартоном навіть приміщення для алергіків, не боячись при цьому нашкодити їм. Можна сказати, що гіпсокартон є унікальним будівельним матеріалом, який до того ж легкий у спілкуванні й установці.