Як вибрати яблука.

На прилавках магазинів представлено безліч різних сортів яблук. Як розібратися в цьому різноманітті, як вибрати фрукти, які будуть корисні для здоров'я, в яких збереглося найбільша кількість вітамінів?
Інструкція
1
Вибираючи яблука до столу, вирішите спочатку перше питання - будуть це яблука вітчизняні чи імпортні? Безперечно, імпортні плоди красивіше. Вони великі, блискучі, радують око наливними бочками. Однак гарний блиск - це спеціальне хімічне покриття з консервантів і антибіотиків, необхідне для того, щоб яблука перенесли переліт і довше збереглися. Якщо ви віддали перевагу такі фрукти, принаймні не забувайте зрізати шкірку. Можна додати ще один аргумент на користь вітчизняних яблук. Вміст вітамінів в них вище, ніж у імпортних побратимах. Для того, щоб плоди перенесли тривалу транспортування, їх в основному збирають недозрілі, червоніють вони вже в дорозі, а дуже багатьом фруктам для утворення корисних речовин необхідно визрівання на гілці.
2
Далі огляньте зовнішній вигляд яблук. Краще, якщо за кольором вони будуть відповідати своєму сорту. Тобто якщо в основному сорт яблук передбачає жовтий колір, не вишукуйте плоди з червоними бочками. Чим натуральніше, тим корисніше.
3
Переконайтеся, що яблуко не пошкоджено, що на ньому немає вм'ятин або цяток, що вказують про хворобу плода. Пошкоджене яблуко зберігатися не буде. Та й платити гроші, а потім вирізати «бочки» - не дуже розумно. Гарне яблуко має бути міцним, твердим на дотик і без темних плям.
4
Якщо є можливість - розгляньте яблуко на зрізі. Зверніть увагу, що у стиглих фруктів кісточки повинні бути коричневими. Біле насіння або частково коричневі вказують на те, що яблуко ще не созрело.Все знають, що яблуко серед фруктів - один з основних постачальників заліза. Переконайтеся, що зріз фрукта швидко покривається рудим нальотом. Саме це вказує на високий вміст заліза в яблуці.
5
До речі, понюхайте яблуко. Воно повинно мати приємний «яблучний» аромат. Якщо не пахне, значить, на жаль, містить хімію, тоді і про користь думати нічого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=St-0PN26v68