Як виконати прошивку.

Прошивка пристроїв - це процес оновлення внутрішнього програмного модуля пристрою. Прошивка найчастіше необхідна для того, щоб пристрій працював правильно чи підтримувало додаткові функції.
Вам знадобиться
  • - пристрій для прошивки;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - документація до пристрою;
  • - диск з програмним забезпеченням, що додається до пристрою при покупці.
Інструкція
1
Дізнайтеся і при необхідності запишіть повністю назву, модель або марку вашого пристрою.
2
Знайдіть в інтернеті сайт виробника вашого пристрою. Як правило, всі виробники на офіційному сайті здійснюють повну технічну та інформаційну підтримку своїх продуктів.
3
Скористайтеся системою пошуку необхідної вам прошивки. Щоб згодом пристрій працював коректно, знайдіть програмне забезпечення саме для вашої моделі і марки пристрою.
4
Якщо вам не вдалося знайти в інтернеті програму для прошивки, скористайтеся інформацією, записаною на диск з драйверами, який додавався до пристрою при покупці. Більшість виробників надають базову версію прошивки разом з драйверами та інформаційними матеріалами при покупці.
5
Підключіть пристрій до комп'ютера. Запустіть програму оновлення прошивки. Виконуйте всі дії, про які попросить вас програма оновлення. Обов'язково дочекайтеся повного завершення її роботи, некоректне завершення може привести до висновку пристрою з ладу.
6
Після оновлення прошивки переконайтеся в тому, що внутрішній програмний модуль пристрою оновлений. Інформацію про версію прошивки можна дізнатися, запустивши керуючу пристроєм програму. Як правило, будь-яким пристроєм можна керувати за допомогою програми або через веб-інтерфейс.
Зверніть увагу
Обов'язково збережіть стару версію прошивки перед оновленням, якщо є можливість, збережіть також налаштування пристрою. Це допоможе вам відновити роботу пристрою при некоректному оновленні і уникнути втрати даних.
Корисна порада
Перед тим, як встановлювати оновлену версію прошивки, обов'язково ознайомтеся з анотацією від виробника, почитайте думки користувачів про нову версію програмного забезпечення. Цілком можливо, що воно вас не влаштує, якщо воно не відповідає вашим потребам у зміні роботи пристрою.