Як вибрати вхідні двері.

Будь-який будинок, як відомо, починається з вхідних дверей. Вона забезпечує безпеку і в теж час є «обличчям» будь-якого житла. Вибираючи надійну вхідні двері, необхідно знати, якими параметрами вона повинна відповідати, що варто враховувати при її виборі двері, або які замки забезпечують найбільшу надійність.
Інструкція
1
Вибирайте вхідні двері в крупних компаніях.Какіе б гідності двері вам ні розписували рекламні агенти, які б фотографії ні показували, перш, ніж погодитися на покупку, краще подивитися її «живцем». Тобто оцінити надійність петель, роботу замків, вибрати відповідну вашому смаку обробку, а зробити це можна лише в виставковому залі, де представлена велика частина асортименту компанії. До речі по його масштабам можна судити і про солідність самої торгуючої організації.
2
Перевірте документи на вхідні двері, що підтверджують їх качество.Солідний і надійний виробник, якому дорога репутація, обов'язково подбає про підтвердження якості своєї продукції. Хоча вхідні двері і не підлягають обов'язковій сертифікації, надійні «гравці» цього ринку, що працюють не один рік, мають цей документ. На багато красномовніше рекламних агентів про якість продукції, що випускається кажуть різні дипломи, нагороди.
3
Зверніть увагу на якість полотна.Еслі ви не італійський мафіозі, вам ні до чого масивні броньовані двері. Але й занадто тонкий матеріал не підійде. Найбільшу перевагу віддають вхідним дверям, у яких товщина зовнішнього сталевого листа складає 2-4 мм. Якісне дверне полотно повинне бути міцним, красивим, надійним і забезпечувати прекрасну шумо- і тепло ізоляцію. Крім цього воно повинно бути забезпечене очком з кутом огляду не менше 120 градусів.
4
Дізнайтеся скільки замків встановлено на двері. Надійна модель повинна мати не менше двох замків різного типу. Чим більше замок має секретів, тим важче його відкрити. А якщо в двері встановлені одночасно замки сувальдного і, припустимо, штифтового типу, це додасть їй більшу надійність в боротьбі з усякого роду зловмисниками.
Зверніть увагу
Не варто приймати остаточне рішення про покупку тільки за інформацією, розміщеною в каталозі або на інтернет сайті. Вхідні двері обов'язково потрібно оглянути «вживу».
Корисна порада
Пам'ятайте, що установкою двері повинні займатися профессіонали.Как правило, компанії, що займаються виробництвом або продажем вхідних дверей, мають у своєму штаті команду професійних установників і в більшості випадків при покупці дверей пропонують скористатися їхніми послугами. Додатково це забезпечить вам впевненість в тому, що купується модель виявиться якісною. Адже дана послуга передбачає гарантійне та постгарантійне обслуговування.