Як зробити обвіс на ВАЗ своїми руками. обважування своїми руками на ваз.

Аеродинамічний обвіс є невід'ємною частиною тюнінга ВАЗ. Обвіс, як правило, робиться для поліпшення ходових характеристик автомобіля і для надання йому спортивного, агресивного вигляду. Якщо ви вирішили змінити зовнішній вигляд свого автомобіля, то можна спробувати зробити обвіс своїми руками.
Вам знадобиться
  • - пінопласт;
  • - монтажна піна;
  • - ніж;
  • - велика і дрібна наждачний папір;
  • - брусок ;
  • - епоксидна смола.
Інструкція
1
Продумайте висоту і форму нового обважування для ВАЗ і зробіть креслення. Для цього можна використовувати спеціальні комп'ютерні програми, а можна - звичайний листок паперу й олівець. Головне, щоб ваш креслення був деталізований. Зробіть необхідні шаблони з пінопласту.
2
Зніміть бампер ВАЗ і ретельно промийте його з миючим засобом. Це необхідно для того, щоб піна краще «зчепилася» з бампером.
3
Почніть акуратно заповнювати контури бампера монтажною піною. Перед початком цієї процедури вам необхідно вирішити, на скільки сантиметрів ви хочете його опустити. При цьому слід пам'ятати що між бампером і землею необхідно залишити зазор. Захистіть його від бризок і акуратно наповніть його 2-3 шарами піни. Дайте піні просохнути і залийте ще кілька шарів. Періодично приминається піну для більшої надійності. Через 4-5 днів піна повністю застигне і буде готова до різання.
4
Розмітьте піну згідно з шаблонами і акуратно обріжте відповідно до ескізу.
5
Ретельно відшліфуйте піну за допомогою бруска і великої наждачного паперу і обклейте шаром щільного паперу.
6
Візьміть склотканина, просочіть її епоксидною смолою і акуратно обклейте всі деталі. Уважно стежте за тим, щоб тканина лягала рівно.
7
Ретельно відшліфуйте поверхню за допомогою наждачного паперу. Акуратно зашпаклюйте. Перші два шари шпаклівки рекомендується проводити зі скловолокном.
8
Дочекайтеся висихання шпаклівки, обробіть поверхню наждачним папером і протріть ацетоном.
9
Нанесіть ще два шари звичайної шпаклівки, дочекайтеся висихання і знову відшліфуйте.
10
Загрунтуйте поверхню і відшліфуйте за допомогою дрібної наждачного паперу.
11
Пофарбуйте готовий обвіс і зміцните на автомобілі.
Що примушує людину витрачати гроші на тюнінг свого автомобіля? Напевно, в кожному конкретному випадку це щось своє. Наприклад, бажання виділитися, підвищити характеристики своєї машини ну або просто тяга до прекрасного, чому ні? Тим не менш, тюнінг - це досить дороге задоволення, але на всякого колобка знайдеться своя лисиця. Наприклад, у цій статті ми розповімо вам про те, як можна зробити обвіс руками.
Інструкція
1
Обважування - це невід'ємна частина будь-якого тюнінгу, т.к. завдяки йому можна зменшити відстань між асфальтом і бампером автомобіля. На першому етапі необхідно виміряти бампер, а також відстань від нього до землі. Потім зніміть його, отмойте (можна і у ванній) від пилу і бруду, щоб піна, за допомогою якої ви будете створювати поверхню на склотканини, не відвалилася.
2
Встановіть бампер в такому положенні, яке він займає на машині, і будівельною піною починайте його збільшувати. На упаковці може бути зазначено, що одного балона піни вистачає на п'ятдесят літрів води, але не варто на це розраховувати. Тому будьте готові до того, що доведеться витратитися дещо більше, ніж планувалося спочатку. Притискайте піну, щоб підвищити щільність матеріалу: наносите, потім наминати, знову наносите і наминати і т.д. Виконуйте ці дії до тих пір, поки заготовка не стане таких розмірів, які перевищують розміри готового виробу.
3
Необхідно дати піні висохнути. Цей етап може зайняти до трьох днів. Далі обрізайте заготовку у формі ескізу, який ви підберете заздалегідь. Краще використовувати шаблони, щоб не відрізати від заготівлі по кілька разів і не зрізати зайвого.
4
зашкурена піну, сгладьте нерівності і оклейте заготовку папером. Тепер можна обклеїти поверхню стеклотканью, а краще більше тягнеться стеклосеткой. Попередньо необхідно три або чотири рази просочити склотканина (або склосітку) епоксидною смолою.
5
Щоб зробити обвіс більш міцним, піну можна залишити всередині нього. Тепер залишилося тільки пофарбувати деталі. Все, обважування своїми руками готовий.