Як зшити шийну хустку.

Красива, ексклюзивна річ не обов'язково повинна коштувати дорого. Навпаки, вона може обійтися вам в копійчану ціну. Наприклад, шийну хустку можна зшити самостійно, і крім того, що він обійдеться вам набагато дешевше покупного, ця річ для вас буде просто безцінна.
Вам знадобиться
  • - тканина,
  • - нитки,
  • - гострі ножиці,
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Шийний хустку - здавалося б, звичайна річ, проте саме він може стати справжнім знаковим аксесуаром. Якщо ви давно втратили надію знайти підходящий варіант в магазинах, знайте, що іноді своїми руками можна створити справжній шедевр, який не тільки стане радувати вас довгі роки, але і буде єдиним у своєму роді.
2
Навіть якщо ви ніколи нічого не шили і давно не брали в руки голку з нитками, створити шийну хустку під силу і вам. Все починається з вибору тканини. Напевно у вас в голові вже склався образ тієї речі, яку ви хочете отримати. Тоді вам залишилося лише знайти відповідний за кольором і фактурою матеріал. Сьогодні магазини тканин пропонують величезний асортимент і доступні ціни. Ще більший вибір товарів є в інтернеті. Після того, як відповідна тканина знайдена і куплена в потрібній кількості, можна переходити до роботи. Вам знадобляться нитки відповідного кольору, гострі ножиці і швейна машинка (її можна позичити у знайомих або батьків).
3
Шийний хустку - це звичайний шматок тканини, який може мати розмір від 40Х40 до 90х90. Важливо, щоб він мав форму геометрично правильного квадрата. Купуючи тканину, не забувайте, що 1 см з кожного краю піде на підгин.
4
Розкладіть тканину на рівній поверхні і відзначте потрібний розмір. На темній тканини позначки можна ставити крейдою або сухим шматком мила, а на світлій - звичайним олівцем. Після цього акуратно виріжте заготовку.
5
З кожного краю відзначте по одно сантиметру, подверніте тканину і накидали. Якщо тканина сиплеться, можна підігнути край не один раз, а двічі, сховавши лінію відрізу усередину. Під час обробки краю на швейній машинці тканина може сповзти. Але якщо попередньо її намітати, в підсумку ви отримаєте однакові краї з усіх боків. Після обробки краю оцініть красу шва і якщо вас все влаштовує, зніміть намітку і приміряйте ваш готовий шийну хустку.