Як зменшити витрату палива на Лансере.

У життя сучасної людини дуже тісно увійшов автомобіль. Саме за допомогою автомобіля його власники можуть швидко і ефективно пересуватися з однієї точки в іншу. Тому потрібно постійно стежити за технічним станом автомобіля, щоб він вас не підводив. З часом багато власників авто починають помічати, що їх залізний кінь споживає занадто багато бензину. Як же зменшити витрату палива?
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації вашого автомобіля,
  • - датчики тиску шин.
Інструкція
1
Спочатку огляньте весь автомобіль на наявність в ньому зайвих речей. Дуже часто виходить так, що в машині скупчується дуже багато зайвого. А весь зайвий і непотрібний мотлох не тільки займає місце, але і додає вагу машині. Чи не возите з собою постійно кілька коліс або інших запчастин, так як вони мають значну вагу. Пам'ятайте, чим більше вага автомобіля, тим вище перевитрата палива. Та й амортизатори целее будуть, якщо даремно їх не перевантажувати.
2
Своєчасно проходите кожен технічний огляд. Інжектор потрібно час від часу промивати і прочищати. Своєчасно міняйте всі витратні матеріали. Намагайтеся завжди заливати бензин на заправках однієї і тієї ж нафтової компанії. Можна використовувати спеціальні присадки для палива, які підвищують октанове число бензину. Це дає деякий приріст потужності автомобіля. Намагайтеся не змішувати різні типи бензину.
3
Слідкуйте за станом ваших шин. Намагайтеся перевіряти тиск перед кожним виїздом. Найкраще встановити датчики, які будуть постійно показувати величину тиску в шинах. Зараз продаються набори, які складаються з чотирьох датчиків і дистанційного пульта з дисплеєм. Датчики одягаються замість ковпачків на золотники. А на дисплеї виводиться вся інформація. Деякі датчики можуть сигналізувати, якщо величина тиску відхилилася від норми.
4
Зверніть увагу на власний стиль водіння. Намагайтеся не газувати сильно даремно. Їздите на прямих передачах. Гальмуєте оборотами двигуна. Не перевищуйте швидкісний режим. Так ви заощадите на бензині і штрафах, а також зменшите ризик потрапити в аварію.