Як створити icq для телефону.

ICQ - програма для знайомства і миттєвого обміну повідомленнями через інтернет. Полюбилася багатьом користувачам, вона стала доступною і для мобільних телефонів, що дозволяє любителям спілкування завжди залишатися на зв'язку.
Інструкція
1
Перш ніж встановлювати програму ICQ на телефон, переконайтеся, що ваш мобільний пристрій підтримує вихід в інтернет. Якщо раніше ви не користувалися подібними додатками і настройки GPRS і WAP на телефоні не встановлені, зверніться до свого стільниковому оператору за допомогою в установці налаштувань. Він пришле смс повідомлення інсталяційний файл, який допоможе активувати налаштування інтернету саме для вашого телефону.
2
Отже, інтернет встановлений. Тепер потрібно знайти версію ICQ, яка підходить для вашої моделі телефону. Якщо у вас звичайний мобільний телефон, а не смартфон або комунікатор, вам необхідно встановити Java-додаток ICQ. Скачайте зручну для вас програму на свій комп'ютер. Для вибору ICQ-додатків ви можете скористатися сайтами www.icq.com або http://qip.ru/. Увійдіть на головну сторінку сайту і знайдіть розділ для власників мобільних телефонів. Виберіть останню Java-версію аськи і натисніть мишкою на її іконку. В розділі «Скачати» виберіть марку і модель вашого телефону, після чого скачайте інсталяційний файл програми на свій комп'ютер.
3
З'єднайте мобільний телефон і комп'ютер за допомогою USB-кабелю або протоколу бездротового зв'язку Bluetooth. Надішліть інсталяційний файл аськи на свій телефон і встановіть його.
4
Завантажити аську можна відразу в мобільний телефон. Для цього в браузері свого стільникового введіть адресу wap.jimm.org. Додаток Jimm - зручна програма для користування ICQ. Виберіть ту версію Jimm, яка підходить саме для вашого телефону, і скачайте її. Встановіть додаток, слідуючи за підказками системи.
5
Активуйте встановлений додаток ICQ на вашому телефоні. Введіть свій логін і пароль у поле авторизації, натисніть «ОК». Через мить ваш список контактів з'явиться в мобільному телефоні. Приємного спілкування!
Зверніть увагу
Багато сайтів пропонують скачати мобільну версію ICQ тільки після відправки смс. Не витрачайте свої гроші: офіційні сайти популярних додатків для ICQ працюють безкоштовно.