Як зробити китайські ліхтарики. Китайські ліхтарики своїми руками.

Яскраві, різнокольорові китайські ліхтарики - це ідеальне прикраси для святкування Нового року, та й для будь-якого іншого свята, які легко можна зробити своїми руками. Є 3 способи, як зробити китайські ліхтарики.
Вам знадобиться
  • Кольоровий папір, картон, ножиці, канцелярський клей або ПВА, муліне, міцні нитки, шило.
Інструкція
1
Перший спосіб. Це найпростіший ліхтарик. Робиться він з листа кольорового паперу, який складають навпіл, роблять поперек згину надрізи, потім розгортають його і склеюють кінці. Такі ліхтарики можна розвішувати як самостійні прикраси або як «одяг» для свічок.
2
Другий спосіб складніший. Береться склеєна в циліндр смужка паперу червоного кольору, біла (5х18 см), складена в 4 рази. З білого «згортка» вирізаємо фігурку тварини, відповідну, наприклад, тварині-символу прийдешнього року. Після розгортання у нас вийде ланцюжок з 4 звіряток. Наклеюємо їх на червоний паперовий циліндр. Перед тим, як ми склеюємо циліндр, робимо по горизонтальних його краях надрізи, і загинаємо зубчики всередину. Зубчики потім обклеюємо зеленими кружечками з двох сторін (діаметр - 6 см). Через отриману заготовку протягуємо шнурок, на якому зміцнюємо три кружечка зеленого кольору, але різних відтінків. Під останнім з гуртків можна прикріпити пучок червоного муліне і ліхтарик буде готовий.
3
Спосіб третій дозволяє зробити що розкриваються ліхтарики з тієї ж папери. Великий аркуш складаємо по довжині навпіл і формуємо з нього гармошку. Краю гармошки розводимо в сторони, щоб у нас вийшла фігура на зразок даху будиночка. Ребра складок притискаємо пальцями, складаємо гармошку в щільну стопку, стежимо, щоб краю не сходилися. Гармошку кладемо на картон і вирізаємо бічні стінки у ліхтарика по її контурам. Утворені викрійки з картону клеїмо до гармошці, до їх верхніх кутів кріпимо петлі з міцних ниток. Нижні кінці «картонок» проколюємо шилом, пов'язують і теж роблять петлі, інакше гармошка розвалиться при відкриванні.
4
Все, що нам залишилося - це дочекатися висихання клею і потягнувши за верхню петлю розкрити гармошку, яка прийме форму опуклого диска. Кисті, які прикріплюють до ліхтарика, можна зробити з цигаркового паперу. І наше чудове прикраса готова.
Корисна порада
трішки фантазії дозволить придумати вам і нові, свої моделі прикрас з паперу. Варто тільки вигадати форму і обдумати, як її відтворити. Ось і всі справи. Щасливих вам свят!