Як створити свою тему за допомогою програми.

Тим оформлення для мобільних телефонів існує безліч, але відшукати серед них таку, щоб влаштовувала на всі 100% дуже складно. Втім, власники телефонів Samsung можуть не витрачати час на пошуки, а створювати теми самостійно. І для цього зовсім не потрібні спеціальну освіту і особливі навички. Достатньо лише завантажити програму Samsung Theme Designer і включити свою фантазію.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Samsung Theme Designer;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Завантажте на свій комп'ютер програму Samsung Theme Designer. У прикладі використовувалася англомовна версія 1.0.3, але ви можете встановити будь-яку іншу, в тому числі і з русифікатором.
2
Запустіть програму. У вікні, виберіть основу для своєї теми: можна видозмінити стандартну тему за замовчуванням (Create New), а можна відредагувати один із запропонованих розробниками програми шаблонів (Create From Showcase). При бажанні, перегляньте докладні відеоінструкції по роботі з програмою.
3
Оберіть модель свого телефону і шаблон, який буде взято за основу. Зовнішній вигляд шаблонів відображається у вікні праворуч. Для прикладу була створена тема для телефону Samsung Wawe 525 на основі шаблону Waterdrop.
4
Введіть назву проекту і виберіть папку для його збереження. Натисніть кнопку ОК. Надалі ви завжди зможете відкрити збережений файл і відредагувати свою тему, якщо в цьому виникне необхідність.
5
Замініть малюнок шпалер. Для цього клацніть по ньому в робочому вікні правою кнопкою миші і виберіть у меню пункт Change Selected Image. Як шпалери може бути встановлено будь-яке зображення в форматах PNG, JPG, BMP і GIF. Краще використовувати картинки висотою 400 пікселів і шириною від 240 до 600 пікселів (якщо ви встановите картинку мінімальної ширини, зображення не буде переміщатися по екрану при перемиканні робочих столів телефону).
6
Вибирайте елементи для редагування, використовуючи інструменти навігації в лівому полі програми. Якщо закрити вікно попереднього перегляду - з'явиться дерево навігації, в якому позначені всі доступні для редагування елементи. Повернути вікно можна в меню View.
7
Замініть кнопки меню. Вибирати потрібну кнопку можна в робочому вікні в центрі екрану і у вікні ресурсів нижче. Колекції готових іконок можна знайти в інтернеті. Або створіть власні кнопки в будь-якому графічному редакторі (в розглянутому прикладі за допомогою редактора був просто змінений відтінок кнопок з обраного шаблону).
8
Вибирайте для кнопок картинки зі сторонами близько 50 пікселів. Невеликі відхилення від цих габаритів програма здатна виправити сама - вам достатньо буде лише погодитися на зміну розмірів зображення, натиснувши на кнопку «Так» у вікні.
9
Відредагуйте кольорову схему меню телефону. Для цього виберіть елемент Tab в дереві навігації, а потім зробіть клацання мишею по кнопці поруч з назвою схеми праворуч (див. Малюнок). Виберіть колір у вікні, і натисніть кнопку Set.
10
Відредагуйте, якщо є необхідність, шрифти меню. Міняти можна колір шрифту і прозорість.
11
Приміряйте свою тему на телефон за допомогою емулятора. Емулятор дозволяє переміщатися по 5-ти забезпеченим віджетами робочих столів «телефону» за допомогою миші, а також переглядати меню. Меню, як і в сьогоденні телефоні, викликається натисканням на центральну кнопку корпусу.
12
Збережіть готову тему, натиснувши на кнопку Export Theme. Назва теми можете залишити таким же, як у проекту, а можете дати інше. Натисніть кнопку Export. У вікні поставте галочку, підтверджуючи тим самим, що використані зображення не порушують нічиїх авторських прав. Дочекайтеся закінчення процесу збереження файлу.
13
Підключіть телефон до комп'ютера та скопіюйте створену тему (файл з розширенням smt) в папку Themes. Вимкніть телефон і відкрийте цю папку. Виберіть створену тему натисканням пальця. У вікні, натисніть на кнопку «Застосувати» - тема буде встановлена на ваш телефон.