Як малювати об'ємні фігури. Як малювати обх'емние фігури в фотошоп.

Поява графічних редакторів значно спростило роботу дизайнерів. Такі редактори, як «Фотошоп» пропонують користувачеві широкий вибір інструментів, у тому числі і малювання 3D. Його освоєння - це вищий пілотаж.
Інструкція
1
Розглянемо роботу з фільтром 3D Transform. Скачайте фільтр, перед установкою закрийте «Фотошоп». Файл 3D_Transform.8BF скопіюйте в директорію плагінів програми. Шлях приблизно наступний: C: \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CS5.1 \ Plug-Ins. Відкрийте програму. Новий фільтр повинен з'явитися в меню «Фільтри» -> «Рендеринг» -> 3D_Transform.
2
Створіть новий документ (Ctrl + N). Тут ви можете задати параметри висоти, ширини і здатності зображення, а також вибрати тип кольорової палітри. За замовчуванням залиште RGB. Потім створіть новий шар (Shift + Ctrl + Alt + N).
3
Відкрийте фільтри і натисніть на назву потрібного фільтра 3D. Відкриється вікно, чимось нагадують панель інструментів самого «Фотошопа» в мініатюрі. В цьому віконечку ви і будете працювати. Інструменти в самому фільтрі розділені на групи. У першій групі інструменти виділення, у другій - створення, в третій - обертання і в четвертій - масштабування і переміщення об'єкта.
4
Натисніть на будь-яку фігуру (куб, циліндр або куля) і розтягніть її від центру. Тепер використовуйте інструмент «Поворот», за допомогою якого потрібно буде повернути фігура таким чином, щоб вся її поверхня знайшла обсяг. Там, де буде видно фон поля, фігура залишиться прозорою.
5
Тисніть "Ок". На робочому шарі з'явиться фігура, яку можна вільно трансформувати (Ctrl + T). Словом, з нею можна працювати як з будь-яким іншим шаром.
6
Є можливість забарвити фігуру або одну з її сторін, використовуючи колір фону. Для цього просто потрібно залити кольором фон шару. Не забувайте для кожної нової фігури створювати новий шар. Щоб фігури мали потрібний колір, при їх створенні приберіть галочку в Options навпроти Display Background.
7
Ви можете малювати в одному вікні фільтра відразу кілька фігур, створюючи з них мудрі форми.