Як прати пухову ковдру. Як позбутися запаху пуху в ковдрі.

Для пухових виробів, зокрема пухових ковдр, використовується виключно пух водоплавних птахів. Пухова виріб, можна і потрібно прати, тому прання покращує їх властивості, оскільки чистий пух утримує більше повітря і тепла, ніж брудний. Якщо ваше улюблене пухова ковдра стало брудним, ви легко зможете його випрати, дотримуючись деякі правила.
Вам знадобиться
  • Марля, мило, нашатирний спирт,
  • палиця, простирадло, тонка тканина, віск.
Інструкція
1
Отже, запам'ятайте, що пухові ковдри слід прати з періодичністю раз на рік. Перед пранням уважно вивчіть інструкцію до виробу. Дотримання всіх умов прання продовжить його термін служби.
2
Перед пранням обов'язково провітріть ковдру. Просушка ковдри на сонці допоможе позбутися від комах-пухоедов й поганого залежаного запаху.
3
Потім з марлі зшийте мішок. Акуратно перекладіть в нього з чохла пух, і зашейте його. У ванні, наведіть пінний розчин: на 10 л киплячої води наструганного 400 г мила і 1-2 столові ложки нашатирного спирту.
4
Потім помістіть мішок в гарячий розчин (40-50 ° С). Залиште мішок в розчині на півгодини. Періодично, протягом цього часу, віджимайте мішок руками.
5
Через деякий час перекладіть мішок в новий розчин. Для його виготовлення зменшите витрата мила і спирту. Об'єм води повинен залишитися незмінним.
6
Через півгодини витягніть, і добре відіжміть мішок. Потім ретельно й інтенсивно виполощіте його разом з його вмістом в прохолодній воді.
7
Розкладіть мішок для сушіння на сонці. Зрідка поколачивающими його палицею. Пух або пір'я не повинні звалятися.
8
Якщо пір'я погано сохнуть, вийміть їх з мішка і розкладіть на простирадлі. Потім простирадло з пір'ям розташуйте на сонці.
9
Обережно накрийте її тонкою тканиною і закріпіть з чотирьох сторін. Не забудьте час від часу перебирати пір'я руками.
10
Після висихання, укладіть пух в чохол для ковдри. Розподіляйте пух рівномірно і не забувайте розпушувати його руками. Слідкуйте за тим, щоб не залишилося не одного грудочки. Можете змочити чохол в мильній піні, підсушити його і ретельно випрасувати. Після подібної обробки тканини, пух НЕ БУДЕ вилазити наружу.Прі правильному догляді ваші улюблені ковдри прослужать вам довгі роки і збережуть свої якості від прання до прання.