Як дізнатися породу цуценя. Як зрозуміти Який породи щеня.

Необхідність дізнатися породу цуценя виникає в тому випадку, якщо ви підібрали тварину на вулиці або вам пропонують взяти цуценя якоїсь конкретної породи, але ви не впевнені, що зможете достовірно визначити, чи дійсно перед вам далматин, а не дворняга .
Інструкція
1
Якщо ви заздалегідь плануєте придбати собаку певної породи, то попередньо слід вивчити літературу та спеціалізовані сайти в інтернеті, щоб зрозуміти, як повинен виглядати щеня.
2
Якщо ви не впевнені у своїх силах, то зверніться за допомогою до професійного заводчику потрібної породи або в клуб собаківництва. Існують породи (наприклад, німецька вівчарка), які в ранньому віці дуже складно відрізнити від звичайних дворняжок. Цим користуються недобросовісні продавці тварин. Щоб не потрапити на їх вудку, вам необхідно подивитися цуценя з фахівцем, розбирається в даній питанні.
3
У разі коли щеня потрапив до вас додому випадково, можна вчинити так: для початку віднесіть новоявленого вихованця у ветеринарну клініку, щоб фахівці оглянули його на наявність захворювань. Можливо, що лікар скаже вам, що за "чудо" ви принесли з вулиці.
4
Ще один варіант - віднести цуценя в клуб собаківників. Там також допоможуть визначитися з породою собаки.
5
Можна спробувати пошукати інформацію і самостійно. В інтернеті є безліч сайтів з фотографіями, присвяченими практично всім відомим в світі породам.
6
Часто буває, що знайдений щеня може виявитися метисом, тобто в ньому присутня кров і породистої собаки і дворняжки. У такому випадку фахівці намагаються визначити, що за "шляхетна" кров тече в жилах вашого вихованця.
7
Навіть якщо куплений або знайдений щеня виявився зовсім не карликовий шпіц, а звичайним "двортерьер", не варто засмучуватися, адже собача любов і відданість господареві зовсім не залежать від породної приналежності.
Корисна порада
Породисті щенята дуже часто губляться або опиняються на вулиці з вини недбайливих господарів, тому у вас є всі шанси підібрати породисту собаку навіть на вулиці.
Дворняга або породистий пес? Зазвичай таке питання постає перед людьми, до яких щеня або доросла собака потрапили випадково. Приміром, ви не змогли пройти повз милого грудочки на тротуарі або за вами ув'язався дорослий симпатичний пес в очах якого читається така жага знайти будинок, що ви не змогли пройти повз - і у вашому будинку з'явився новий вихованець!
Інструкція
1
Дуже часто дорослі собаки губляться або їх просто викидають на вулицю недбайливі господарі. Найчастіше - це породисті тварини, які винні лише в тому, що потрапили в руки до поганих людям. Щоб дізнатися, якої породи знайдена собака, слід звернутися до досвідчених собаківникам. Якщо серед знайомих таких не знайшлося, можна піти в клуб собаківництва, знайти кінолога або показати нового члена родини ветеринарного лікаря. Фахівці зможуть точно відповісти на ваші запитання, а також порекомендують літературу та Інтернет-ресурси з цікавої породі. Не забувайте про те, що собака могла просто загубитися, тому було б справедливо розвісити по району оголошення з фотографією тваринного і вашими координатами, щоб господарі змогли дізнатися свою "потеряшку".
2
Якщо до вас потрапив "непізнаний" щеня, то його також краще показати фахівцеві. Після "ідентифікації", обов'язково дайте малюкові антигельмінтні препарати, вимийте його в теплій воді з собачим шампунем, обробіть від бліх і перший час поспостерігайте за здоров'ям і поведінкою тварини, щоб захистити себе і свою сім'ю від захворювань, спільних для людей і собак.
3
Необхідність визначити породу часто виникає у людей, які хочуть взяти цуценя не у заводчика, а на "пташиному" ринку. Тут вам не обійтися без допомоги фахівця, адже дуже часто недобросовісні продавці під видом чистопородних тварин продають метисів або дворняг. Наприклад, можна помилитися при виборі німецької вівчарки, які до двомісячного віку дуже схожі на звичайних дворових цуценят.
4
Якщо ви все-таки купили або знайшли свого вихованця і сподівалися на те, що воно породисте, а фахівець виявив явне "недворянское" походження - не турбуйтеся! У більшості випадків такі тварини володіють не меншим інтелектом і красою, ніж їх титуловані побратими. Адже найголовніше в собаці - це не кілометрові родоводи, а любов і відданість, які не вимірюються ні блискучими кубками, ні виставковими титулами!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6rMFVm3sUYI