Як зробити кульку з троянд.

Саморобні прикраси для інтер'єру - завжди безпрограшний варіант, якщо захотілося внести пару нових освіжаючих ноток в звичний вигляд житла. Декоративний елемент у формі кулі, всипаний ніжними трояндами, прекрасно підійде і для прикраси вітальні або спальні, і як незвичайне ялинкова прикраса. Щоб змайструвати таку кулю, вам знадобиться куляста основа, на якій кріпляться троянди. Ви можете купити готовий кулю з пінопласту в спеціалізованому магазині, або виготовити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - готовий шар-основа/м'яч або куляста упаковка з-під печива або цукерок/пластилін;
  • - для пап'є-маше: непотрібні газети, клейстер, пензлик, вазелін, канцелярський ніж;
  • - гофрована (крепова) папір;
  • - клей ПВА або клейовий пістолет;
  • - товста нитка або стрічка для підвішування.
Інструкція
1
Якщо не знайшлося готової кулястої форми з пінопласту, яку можна було б взяти для основи кулі з троянд, то зробіть її самостійно. Знайдіть пластиковий кулю підходящого розміру або зліпіть його з пластиліну - це буде основа для кулі з пап'є-маше.
2
Нарвіть старі газети на маленькі шматочки і замочіть їх у ємності з водою і невеликою кількістю клею ПВА. Рівномірно накладіть на кульку-основу перший шар паперу і промажте його клеєм ПВА (пластиліновий кулю попередньо змастіть товстим шаром вазеліну). Після висихання першого шару накладіть другий і знову намажте папір клеєм. Таким чином, продовжуйте обклеювати кулька декількома (7-8) шарами газетного паперу.
3
Дайте папері гарненько висохнути і розріжте кулю з пап'є-маше на дві половини. Зніміть їх з форми. В одній з половинок виконайте невеликий отвір і вставте петлю з товстої нитки або стрічки, а потім склейте обидві половинки в єдиний рівний кулю.
4
Отже, шар-основа у вас є, тепер займіться трояндочками. Для їх виготовлення наріжте рулон креповой папери на вузькі рулончики шириною 5 см. Утворені довгі стрічки розріжте (або просто розірвіть) на рівні смужки довжиною 60 см.
5
Візьміть одну стрічку і зімніть її в руці, щоб папір стала трохи м'якше і нагадувала тканину. Потім розтягніть і розправте її.
6
Почніть згортати стрічку особливим чином в рулончик. Спочатку досить туго скрутіть відрізок в 5 см, а далі більш вільно обгорніть навколо цієї сердцевинки креповую стрічку, вивертаючи верхній край стрічки назовні і формуючи красиві завитки. Зробіть 4 або 5 завитків, закріплюючи їх через кожні два клеєм ПВА або клейовим пістолетом. В кінці також приклейте кінчик стрічки, добре закріпивши згорнутий квітка.
7
Залежно від розмірів кулі-основи, зробіть необхідну кількість таких трояндочок. Ви можете використовувати папір декількох гармонують квітів, а також згортати в один квітка два шари стрічечок контрастних кольорів.
8
У готових трояндочок обережно подровняйте склеєні кінчики внизу і рівномірно, не дуже купчасто, приклейте паперові квіти на кульку-основу за допомогою клейового пістолета. Щоб куля не катався по столу під час приклеювання трояндочок, зробіть для нього підставку з рулону зі скотчем.
9
Коли трояндами буде обклеєна вся поверхня кулі, дайте виробу підсохнути, а потім прикрасьте кулею з троянд свій інтер'єр.