Як вибирати міжкімнатні двері.

Міжкімнатні двері - важлива частина інтер'єру. Вони не тільки є засобом повідомлення різних приміщень в квартирі або офісі, а й відіграють велику роль у створенні атмосфери домашнього затишку.
Інструкція
1
При виборі міжкімнатних дверей потрібно керуватися декількома критеріями. Скільки ви готові за них віддати грошей, яке призначення приміщення, і наскільки вони впишуться в інтер'єр. Зрозуміло, незалежно від того, скільки коштуватиме ваша двері і з яких матеріалів вона буде зроблена, вона повинна мати хороші звукоізоляційні властивості і бути міцною.
2
Вартість двері в першу чергу залежить від матеріалу, з якого вона зроблена. Міжкімнатні двері з цілісного масиву дерева буде найдорожчою. Воно й зрозуміло, що і надійність у таких дверей незрівнянно вище за інших і виглядає двері з цінних порід дорого. Двері з ДВП або ДСП, обклеєна шпоном - дешевший варіант, але не менш естетичний. Справа в тому, що шпон може бути виготовлений з дорогоцінного дерева, тому чисто зовні такі двері дуже схожі на дерев'яні. Але служити вони будуть менше. Ламіновані двері і пластикові - найдешевші, оскільки на їх створення йде економічний пластик.
3
Ваш вибір буде залежати і від призначення кімнати, в яку ставиться двері. Найбільші вимоги пред'являються до дверей у ванній кімнаті, туалеті і кухні. Оскільки двері в таких приміщеннях піддаються підвищеному зволоженню. Тому не завжди ваш вибір на користь дерев'яних дверей буде виправданий, тому що в умовах тієї ж ванної кімнати, дерево буде піддаватися деформації, і може бути уподобано цвіллю. Тут самий вірний варіант - ламіновані двері, або дерев'яні, але зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям.
4
І останнє, на що варто орієнтуватися - це стиль вашого будинку. Бажано, щоб всі двері у вашому домі були в єдиному стильовому рішенні і гармонійно поєднувалися з обробкою приміщення.