Як зчистити побілку.

За сформованою старої традиції стелі покривалися побілкою. В даний час при ремонті широко застосовують обклеювання стель пенополистирольной плиткою. Для цього треба спочатку зчистити стару побілку.
Вам знадобиться
  • драбина, відро, поролонова губка, металевий шпатель, газети, вода.
Інструкція
1
Перед початком роботи приберіть з підлоги лінолеум, щоб не забруднити його в побілці. Застеліть підлогу газетами, щоб було зручніше збирати підчищеному побілку.
2
Зніміть зі стелі люстру та інші світильники. Вимкніть електрику в цій кімнаті.
3
Візьміть підходящу драбину, з якою ви зможете вільно дістати рукою до стелі. Бажано, щоб драбина була з поличкою, куди ви зможете поставити відро з водою. В цілях безпеки проводите роботи на драбині у присутності напарника. Тим самим ви не тільки забезпечите роботи на висоті, але і полегшите деякі дії при виконанні робіт.
4
Поставте драбину в один з кутів кімнати, де ви будете знімати побілку.
5
Наберіть у відро води, покладіть в нього поролонову губку, заберіться на драбину і попросіть напарника подати вам відро. Поставте відро на поличку драбини і по можливості закріпіть його. Якщо на драбині немає полички, відро можна підвісити на гачок з товстої сталевого дроту, зачепивши його за верхню дугу сходів.
6
Злегка просочіть поролонову губку водою. За допомогою вологої поролоновою губки просочуйте водою побілку. Головне - добре намочити побілку. Тоді ви зможете без праці видалити її. Попросіть напарника, щоб він тримав драбину під час роботи. Намагайтеся не змочувати побілку над його головою.
7
Смочив поверхню стелі, площа якої ви можете охопити рукою, віддайте напарнику відро з водою і зійдіть з драбини. Переставте драбину, щоб змочити наступну ділянку стелі. Не старайтесь просочувати водою великі ділянки.
8
Смочив 2-3 ділянки стелі, візьміть металевий шпатель і твердими рухами руки відскоблити змочену побілку з ділянки стелі. Вологе побілка легко відділяється від поверхні.
9
Проробіть вищеперелічені операції з рештою ділянками стелі.
10
Акуратно зберіть з підлоги газети із залишками побілки.