Як вибрати міжкімнатні двері.

Двері здавна символізує домашнє тепло і затишок, а часом навіть і входження в нову, щасливе життя. За весь час людство придумало і сконструювало безліч моделей. Однак у всі часи при виборі звертали увагу як на їх технічні характеристики, так і на зовнішній вигляд. Вибираючи міжкімнатні двері, не варто поспішати, звернувши увагу на кілька аспектів.
Вам знадобиться
  • - каталог продукції меблевого салону
  • - дизайн-проект кімнати
Інструкція
1
Визначте бюджет, обмежує покупку тієї або іншої моделі. Так як всі наступні кроки доведеться здійснювати у встановлених їм рамках.
2
Уточніть для себе бажані зовнішні характеристики двері: дизайн, розміри, варіанти відкривання. Варто врахувати і те, що якщо планується не купувати готову модель, а робити індивідуальне замовлення, то слід оцінити необхідність в кімнаті додаткових, схожих по дизайну, елементів. Наприклад, антресолей над дверима.
3
Дізнайтеся, з якого матеріалу виготовлена обрана вами модель. Важливо, щоб він був екологічно нешкідливим, так само, як і лакофарбове покриття. Багато виробників, намагаючись втриматися на ринку, застосовують для обробки поверхні двері дешевий лак.
4
Перевірте поверхню дверної площині. Вона повинна бути ідеально рівною, без шорсткостей і тріщин. Уважно перегляньте забарвлену частину дверей, чи немає непрокрашенних або затертих місць. Можливо, виробник намагався замаскувати будь-якої дефект. Колір дверей повинен бути глибоким і рівномірним, а фурнітура на двері не мати гострих, що не підігнаних друг до дружку, країв.
5
Переконайтеся в повній комплектації. Двері повинні виставлятися на продаж в комплекті з лиштвами і коробкою, відповідних за кольором і дизайну.
Зверніть увагу
Якість лаку можна перевірити. Досить натиснути на пофарбовану поверхню нігтем. Якщо залишиться слід - лак дешевий і відповідно не дуже якісний. Дорогий лак не дозволить залишити вмятін.Для того, щоб дізнатися чи містить лак шкідливі домішки, понюхайте двері. Модель, пофарбована неякісним лаком, буде виділяти різкий «хімічний» запах.
Корисна порада
Асортимент міжкімнатних дверей на сучасному будівельному ринку досить широкий. Не варто зупиняти свій вибір на традиційних моделях. Спробуйте зробити вибір на користь моделей зі скляними, металевими або вітражними вставками.